.

Dárková Baileys s hrnečky, zahřeje a potěší dvakrát

Dárky

Dárková Baileys s hrnečky, zahřeje a potěší dvakrát

Novinka: dárkové balení Baileys s hrnečky

Nejoblíbenější smetanový likér na světě Baileys je skvělým dárkem. A ve speciálním dárkovém balení s originálními hrnečky nebo sklenicemi potěší hned dvakrát. Kombinace čerstvé smetany, irské whisky, kakaa a přírodních aromatických přísad báječně chutná a likérové skleničky i praktické hrnečky budou ozdobou vaší domácnosti.

Baileys

Důvod obliby tohoto výjimečného likéru je zřejmý – všechny přísady dosahují té nejvyšší kvality. Od smetany, která je do Baileys dopravena do 36 hodin po nadojení od krav, které se devět měsíců v roce pasou na zelených irských pastvinách, přes pověstnou „živou vodu“, tedy originální a jedinečnou irskou whisky, až po kakaové boby a vanilkové lusky, které likér jemně dochucují. Díky tradicí prověřenému procesu výroby a schopnosti whisky konzervovat smetanu zůstává obsah lahve i po 24 měsících stejně čerstvý a dobrý, jako v den výroby.

BaileysBaileys můžete pít na mnoho různých způsobů. Úžasná je s ledem, ale i v latté či v mrazivém espressu. Ale ze všeho nejlepší je ve dvou. Nezáleží na tom, jestli je to kamarádka, partner nebo máma, vždy s ní prožijete nezapomenutelné chvíle, protože na chuť Baileys se prostě zapomenout nedá! Napít se Baileys znamená jednu vlnu požitků za druhou - smetana se rozplývá, uvolňuje se whisky, která vás uvnitř krásně zahřeje a do toho všeho vpolouvá jemná chuť čokolády… Myslete na to, až budete chtít potěšit své milované a sáhněte po dárkovém balení Baileys Original Irish Cream se dvěma originálními hrnečky či skleničkami, které se hodí nejen pod vánoční stromeček.

V předvánočních akcích je doporučená cena Baileys 329 Kč za 0,7l a 399 Kč za 0,7l v dárkovém balení s hrnečky či se skleničkami. Seženete v obchodech nebo na www.global-wines.cz

   
19.11.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme