Novinky

Dárek z lékárny mi dala ségra. A povedlo se na 1*

Máme tu příspěvek čtenářky PBD k dnešnímu tématu. Dárek z lékárny si nikdy nepřála, přesto jeden dostala a je za něj moc ráda!

Se svojí špetkou přispěchala dnes také čtenářka PBD...


Dobrý den.

Já si dřív žádný dárek z lékárny nepřála a pokud by na mě po tržbě prahnoucí lékárník mířil proklatě ostře ořezanou tužkou číslo tři - tak bych volila nějaké multivitaminy:)

I když jsem si dárek z lékárny nikdy nepřála, tak jsem ho na začátku listopadu dostala od sestry. A to jen tak – prostě mi chtěla pomoc... a samozřejmě i udělat radost.

Obojí se vyvedlo na 1*. Sestra věděla že mě trápí suchá kůže... Nikdy jsem s tím obtíže neměla, ale co bydlíme tam co bydlíme, tak problémy jsou. Je to hodně tvrdá voda.

Zkoušela už jsem kde co, něco pomáhalo trochu, něco vůbec, něco jak kdy - asi podle fází měsíce nebo chlorování vody - kdo ví.

Občas ty problémy byly jen trochu, občas jsem byla až bezradná. Dokonce už jsem přestala řešit cenu a zkoušela kde co... I k doktorovi jsem se dokopala, dostala předpis, v lékárně nechala nemalou finanční částku a stejně to bylo na prd.

A pak si sestra někde na internetu přečetla článek o kosmetice Ps… (nechci dělat reklamu protože nevím jestli se to může:) a šla mi ji do lékárny koupit.

Používám ji, obtíže začali ustupovat až už skoro nevím že nějaké někdy byly:) Není to zrovna levná kosmetika – ale výsledky za to stojí :) A já jsem moc ráda, že si sestra ten článek tenkrát přečetla..

Takže dnes už bych tomu lékárníkovi s ostře ořezanou tužkou dala pořádnej seznam :)

S pozdravem,
PBD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

   
19.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [1] carmi [*]

    Já kupuju krémy, opalovací krémy a odličovadla jedině v lékárně. Připadaj mi nejlepší. Takže za mě - sestra udělala dobřeSml67

    superkarma: 0 19.11.2013, 22:33:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme