Domácnost

Dárek Vašim dětem od Raiffeisenbank

 

Založte svým dětem Spořicí účet v Raiffeisenbank. Získáte pro ně počáteční prémii 200 Kč.

 

U příležitosti prvního školního dne připravila Raiffeisenbank pro děti malý dárek. Zřídíte-li na kterékoli pobočce banky pro své dítě nebo děti Spořicí účet Včelička, připíše banka každému z nich počáteční vklad v hodnotě 200 Kč. Tato akce platí od 29. srpna do 9. září.

 

Naučte děti znát hodnotu peněz

 

Spořicí účet Včelička přináší dětem, ale i Vám spoustu výhod. Na účet mohou vkládat samotné děti či kdokoli, kdo chce dítě obdarovat (k narozeninám, za vysvědčení, k Vánocům apod.). Při založení účtu získají děti nádhernou plyšovou včeličku. Oproti standardním bankovním produktům je navíc na spořicím účtu pro děti  zajištěno i výhodné úročení.

Za zřízení a vedení účtu nic neplatíte. Veškeré vklady na účet jsou rovněž zdarma. Stejně tak o stavu účtu a přibývajících úrocích budete informování čtvrtletně bez jakýchkoli dalších poplatků. 

 

Není účet jako účet

 

Jízda na kole, dopravní nehody a sportování jsou ty nejčastější případy, při kterých dochází k dětským úrazům. Ke Spořicímu účtu Včelička můžete za 70 Kč měsíčně zřídit pro Vaše dítě komplexní úrazové pojištění. V případě úrazu se pak budete moci plně soustředit na péči o Vaše dítě a pustit finanční starosti s tím spojené z hlavy. Pojištění dítěte je platné pro ČR i zahraničí, a to i v případě zapojení do organizovaných sportů. 

 

Co by bylo, kdyby….?

Napadla Vás někdy myšlenka, co by se dělo s Vašimi dětmi, kdyby se něco stalo Vám? Jasně, na špatné věci raději nemyslet, řeknete si. Vždyť to stejně ovlivnit nemohu, namítnete. Se speciálním pojistným programem Ochránce však i v tomto případě můžete vzít budoucnost Vašich dětí částečně do svých rukou. Smysl tohoto programu spočívá totiž v tom, že v případě Vaší pojistné události* bude Vašemu dítěti každý měsíc až do jeho 18 let vypláceno od 1 000 do 10 000 Kč a jednorázově mu bude vyplacen finanční bonus ve výši 12 000-120 000 Kč. (částky jsou závislé na výši pojistného). Má-li Vaše dítě v té době zřízeno ke spořícímu účtu i úrazové pojištění, bude mu i nadále toto pojištění hrazeno.

 

Více informací najdete na www.rb.cz/vcelicka 

 

 

 

*smrt, trvalé následky zákonného zástupce

   
23.08.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Visnery [*]

  Mně by stačila ta včelička:)

  superkarma: 0 24.08.2005, 14:03:25
 2. avatar
  [6] Susina [*]

  grice: ostatní banky mají podobné účty pro děti.. KB i ČSOB třeba..

  superkarma: 0 23.08.2005, 17:45:35
 3. avatar
  [5] SARI [*]

  Nikdy není NIC zadarmo natož aby to bylo ještě nevýhodné pro toho, kdo to nabízí....

  superkarma: 0 23.08.2005, 17:16:25
 4. avatar
  [2] nikinik [*]

  pro děti je to možná výhodné, ale při vyřizování úveru mě tato spořitelna hóóódně zklamala, takže až splatím dluhy a pořídím si další sta.spo. tak určitě NE v této spořitelně

  superkarma: 0 23.08.2005, 13:11:21
 5. avatar
  [1] grice [*]

  Chtěla jsem dětem tenhle účet zřídit,ale nejbližší pobočka RB je 50km,takže smůla

  superkarma: 0 23.08.2005, 12:26:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme