.

Dárek pro ženy: Viaderm Complete

Dárky

Dárek pro ženy: Viaderm Complete

Přemýšlíte, čím uděláte radost svým blízkým? Každá žena je ráda, když má krásné vlasy, nehty a pokožku. Proto vám chceme dát tip na zajímavý dárek - doplněk stravy Viaderm Complete, který působí na rozdíl od kosmetiky uvnitř organizmu, v hlubokých dermálních vrstvách a jeho účinek je díky tomu viditelnější a dlouhodobější.

viadermNecháte se s radostí hýčkat prvotřídní péčí? Doplněk stravy Viaderm Complete obsahuje ověřené aktivní látky s maximálním účinkem zvyšujícím kvalitu vlasů, kůže a nehtů. Methionin, biotin a křemík pomáhají zlepšit objem vlasů, jejich sílu a pružnost a společně přispívají k omezení vypadávání vlasů, podporují jejich opětovný růst. Výtažek z pupalkového oleje, křemík, niacin a zinek chrání buňky proti stárnutí, podporují pružnost kůže, hydrataci a redukují vrásky. Měď a methionin jsou nezbytné pro tvorbu nehtů a jejich pevnost a odolnost. viadermSoučástí Viadermu Complete jsou také vitaminy A a E, důležité antioxidanty chránící organismus proti volným radikálům a stárnutí buněk. Díky tomuto jedinečnému složení jsou vlasy lesklejší a bohatší, nehty pevnější a pleť hydratovaná a pružná. Viaderm Complete působí na rozdíl od kosmetiky uvnitř organizmu, v hlubokých dermálních vrstvách a jeho účinek je díky tomu viditelnější a dlouhodobější.

Viaderm Complete ve vánočním balení obsahuje navíc speciální vlasové tonikum jako dárek.

Orientační cena v lékárně 392 Kč včetně DPH. Balení: 60 tobolek + vlasové tonikum. Více informací na www.viaderm.cz nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

 

 

   
02.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme