Reklama

Do nového roku si budeme brzy přát navzájem nejen hodně štěstí, ale také zdraví. Ačkoli je právě zdraví to nejcennější, co máme, většinou se o něj začneme starat až tehdy, když se ohlásí potíže. Přitom by často stačilo docela málo a nemocem bychom se mohli vyhnout. Základem je dodržovat zdravý životní styl, dbát na preventivní prohlídky a podpořit zdraví užíváním doplňků stravy.  

Až si budete lámat hlavu, co nadělíte svým blízkým pod stromeček, zkuste jim vybrat některý balíček, v němž se skrývají vitaminy, minerály a další látky, bez kterých se naše tělo neobejde. Doplňků stravy jsou k dostání v lékárnách, případně také specializovaných obchodech se zdravou výživou nebo různých e-shopech. Vybrat ten, který přispěje k vašemu zdraví, je ale v zásadě jednoduché. Respektujte při tom několik pravidel. V první řadě se zajímejte o složení doplňku stravy a obsah účinných látek, které přispívají k řešení vašeho zdravotního problému. Například potřebujete-li preparát pro zdraví močových cest, zkoumejte množství brusinkového extraktu, který je uváděn na obalu zpravidla v miligramech. Dobrým vodítkem může být i dobré jméno výrobce. To bývá také ukazatelem kvality, protože renomované firmy mají k dispozici přísné kontrolní mechanismy a spolehlivé postupy založené mnohdy na dlouhodobých laboratorních výzkumech. Obloukem se vyhněte nákupům „zázračných“ přípravků na internetu, které lákají nízkou cenou, jejich užívání bych označil doslova za hazard se zdravím.

Pro každého něco

GinkoPrimS pestrou nabídkou přichází každoročně společnost Walmark. K dispozici jsou přípravky pro ženy, muže i děti. Dárková balení navíc ukrývají nejen kvalitní doplňky stravy, ale také nejrůznější originální dárečky a tablety zdarma. Vaše maminka, babička nebo kamarádka ocení třeba balíček  GinkoPrim® MAX totiž obsahuje tři aktivní látky: ginkgo bilobu, DMAE a magnesium, které pomáhají podporovat krevní oběh, zachovávají kognitivní funkce a pozitivně podporují mentální výkon. Muži zase ocení dárkový balíček Prostenal s tabletkami pro péči o prostatu a dětem můžete nadělit třeba vánoční balení oblíbených Marťánků.

Kompletní vánoční nabídku najdete na www.klubzdraví.cz nebo ve vaší lékárně.