Dárky

Dárek pro zdravé srdce

Možná máte ve svém okolí někoho, kdo má problémy se srdcem a musí si kontrolovat tlak. Máme proto pro vás zajímavý tip na vánoční dárek.

Tensoval

U našich blízkých, kterým je přes 50let, lze předpokládat, že vaše cévy již nejsou tak pružné jako dříve. Proto by k pravidelnému pohybu, který je zdravý pro jejich srdce měli také přiřadit pravidelné měření svého krevního tlaku.

Na našem trhu existuje tlakoměr, který má hned několik výjimečných vlastností - Tensoval duo control od společnosti HARTMANN – RICO. Tensoval duo control je pažní tlakoměr nové generace, který měří stejně přesně jako rtuťový tlakoměr.Je určen pacientům, kteří chtějí mít zcela přesné výsledky krevního tlaku, stejné jako při měření v ordinaci lékaře. Tensoval duo control používá unikátní technologii měření krevního tlaku, díky které dokáže měřit tlak oscilometricky (jako ostatní digitální tlakoměry) a současně i poslechově (jako rtuťový tlakoměr). Navíc je vybaven speciální patentovanou manžetou, která umožňuje přesné přiložení na paži a bezbolestné nafouknutí. Díky výhodnému uživatelskému nastavení mohou tlakoměr používat 2 osoby a ukládat si do něj, nezávisle na sobě, hodnoty měření.

Skvělou výhodou je také jeho jednoduché ovládání. V dnešní přetechnizované době mají všechny medicínské přístroje řadu tlačítek a funkcí, ve kterých se laik pořádně nevyzná. Tensoval duo control má naopak velmi přehledný displej a velká tlačítka s upraveným, příjemně zdrsnělým povrchem. Prodloužená záruční doba 5 let odráží vysokou kvalitu, technickou dokonalost a ekonomickou výhodnost tlakoměru.

Tensoval

Výhody tlakoměru:

  • Vybaven nejnovější technologií Duo Sensor, která kombinuje 2 metody měření krevního tlaku s využitím 2 nezávislých měřících senzorů
  • Vysoce přesný jako rtuťový tlakoměr
  • Vhodný pro všechny pacienty s hypertenzí, protože dokáže změřit krevní tlak i v situaci, kdy má pacient srdeční arytmii (nepravidelný srdeční rytmus)
  • Velmi jednoduché ovládání a manipulace s přístrojem
  • Vybaven novým funkčním tvarem manžety (technologie Comfort Air zajišťuje pohodlné a bezbolestné nafouknutí)
  • Velká kapacita paměti a měření (do paměti lze uložit 2x 60 hodnot + režim návštěvy, kapacita baterií umožňuje 1400 měření)

Pokud hledáte inspiraci na užitečný a výjimečný vánoční dárek, tlakoměr Tensoval duo control je ideální volbou. Nyní jej můžete pořídit v pěkném dárkovém balení, které obsahuje tlakoměr, manžetu pro obvod paže 22–32 cm, manžetu pro obvod paže 32–42 cm a síťový adaptér. Pořídíte jej za 2 270 Kč ve vybraných lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb.

Více informací o tlakoměru a další zajímavosti o měření krevního tlaku na www.tensoval.cz

   
05.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme