Novinky

Dárek pro sebe, ale i pro partnera

V tom shonu, který nyní panuje, je hezké myslet i sama na sebe, nejen na dárky pro vaše blízké. Navíc můžete spojit příjemné s užitečným, stejně tak jako to udělala modelka a čerstvě vdaná paní Romana Pavelková.

„V předvánočním shonu jsem navštívila salon, abych také potěšila sama sebe, když teď neustále utrácím peníze za mé blízké, abych jim udělala radost a oni dostali pod stromeček to, co si přejí. Nechala jsem si udělat kavitaci pozadí a masáž očního okolí,“ prozradila Romana, a jelikož neustále nakupuje něco pro své nejbližší, rozhodla se, že si dopřeje a absolvuje malý zázrak, který bude udržovat nejen její zadeček v tak skvělé formě, jako je nyní. „Přístroj na kavitaci mě totálně nadchl, a tak jsem si ho musila koupit. Kdo by nechtěl mít krásně hladký zadeček, že :-)? Když se nad tím tak zamyslím, tak jsem nekoupila ani tak dárek sobě jako mému manželovi, který na ten zadek musí koukat rozhodně častěji než já. Doufám, že ho můj dárek potěší :-).“ A jestli i vy toužíte po dokonale tvarovaném pozadí, popřemýšlejte o dárku, který můžete ještě připsat na seznam pro Ježíška a odůvodnit to partnerovi tak, že je to přece dáreček hlavně pro něj :-). Pro inspiraci se můžete podívat zde.

sda

asd

A jak Romana bude trávit letošní Vánoce? „Vánoce budu trávit jako vždy u mých rodičů. Už se nemohu dočkat, vždy se na tyto svátky moc těším, kdy je opět celá rodina pohromadě. Stromeček strojíme vždy až na Vánoce, a to já a můj mladší bratr Honza. K obědu mamka dělá rybí a čočkovou polévku, spoustu jednohubek a chlebíčků. Babičky přivezou cukroví a bramborový salát. K večeři máme tradičně kapra, někdo řízek, a bramborový salát. U stolu sedíme, dokud nedojí poslední, a pak jdeme společně ke stromečku a rozbalujeme dárky, po rozbalení všech dárečků si všichni poděkujeme a dáme pusu. Je to úžasný svátek plný lásky a pohody.“

sad

   
09.12.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

  1. [1] Kvetkab [*]

    Mě by zajímala, jak to vypadá před a po. Sml16

    superkarma: 0 09.12.2014, 15:18:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme