Nechcete naletět na ty vábničky pro nové zákazníky? Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají,” vždyť to znáte… Letošní Vánoce s Vodafonem jsou opravdové: žádné laciné návnady, žádné triky, a když dárky, tak pro všechny! 

 

O těchhle Vánocích dostane „Dárek pro každého“ - víkendové SMS do sítě Vodafone zdarma (běžné SMS od ledna do března 2007) opravdu každá z vás: jak stávající, tak nová zákaznice; jak tarifní, tak zákaznice s Vodafone kartou; jak firemní, tak nefiremní zákaznice Vodafonu.

 

A to není vše! Jestliže se rozhodnete pořídit si některý z Nabitých tarifů, můžete se těšit na dárek až v hodnotě 2.000 Kč pod názvem „Peníze na služby“ (využitelný dvěma způsoby). Ty z vás, které dáváte přednost předplaceným službám, zase potěší nová „Vodafone divoká karta“ v hodnotě 200 Kč, ke které získáte po prvním dobití bonus 300 Kč. Volání s kartou je za 2,50 Kč (bez DPH) do sítě Vodafone.

 

Jednoduše, Vodafone letos nabídne stejné dárky pro všechny, a to i bez písemné smlouvy! Takže hezké Vánoce a nenaleťte!

 

Vánoční speciál na portálu Vodafone live!

Také máte tak rády sváteční atmosféru? Tak proč si ji ještě nezpříjemnit vánoční tapetou nebo melodií do svého mobilu! Na portále Vodafone live! určitě najdete vaší oblíbenou. Stačí se pomocí Vodafone live! tlačítka na portál připojit a v kategorii „Hudba“ nebo „Obrázky“ vybrat tu pravou melodii, tapetu či pohlednici…

 

Více informací o opravdové vánoční nabídce na www.darekprokazdeho.cz 

o Vodafone live! portálu na live.vodafone.cz.

 

Zítra se můžete těšit na zajímavá zjištění z průzkumu Vodafone Zoom: Jaké budou letošní svátky doopravdy?  O tom, jak skutečně trávíme vánoční svátky…

 

A nezapomeňte soutěžit o spoustu hezkých cen!

Reklama