PiklioStříbrná slavice Lucka Vondráčková pro Vás připravila speciální vánoční bonbonek! Jako poděkování svým fanouškům poskládala unikátní kalendář, do kterého vepsala vlastní vzkazy!

Ze svého obrovského archivu fotek vybrala ty nejlepší, pečlivě vytřídila a přiřadila k jednotlivým měsícům. Vytvořit si vlastní kalendář PIKLIO je tak snadné, vyzkoušejte si také z vlastních fotografií připravit svůj kalendář.

Lucka tak vytvořila nejosobnější kalendář, do kterého vtiskla velký kus sebe. Každou fotku v měsíci opatřila svým oblíbeným citátem nebo poznámkou. Kalendář vytvořený s láskou, kde každý měsíc najdete Lucku s jiným zářivým úsměvem i vzkazem!

Zakoupením kalendáře navíc pomůžete dobré věci! Část z výtěžku z prodeje poputuje desetiletému Šimonovi, který trpí svalovou atrofií a část na podporu útulku v Bohnicích. (více informací níže)

Krásné Vánoce všem fanouškům!

Piklio

PROLISTUJTE NEBO KUPTE ZDE

Komu pomáháme?

Šimon Sedláček se narodil v roce 2002 jako zdravé dítě, po několika měsících mu však lékaři diagnostikovali zatím nevyléčitelnou nemoc - spinální svalovou atrofii. Jde o genetickou poruchu funkce motorových neuronů, která postihuje vůlí ovlivnitelné svalstvo celého těla. Více...

Útulek Bohnice je záchytné středisko pro opuštěná a léčebná zvířata, které se nachzáí v areálu Psychiatrické léčebny v Bohnicích a slouží zároveň jako socioterapeutická farma. Část zvířat tedy pomáhá v aplikaci programu tzv. „pet terapie“. Více...

Více informací najdete na www.piklio.cz

Reklama