Vdáváš se mladá, plná ideálů… uplyne 20 let a je všechno jinak. Tvůj v mládí vysněný ideál odejde za jinou.

Přišly první Vánoce, které jsme trávili s dětmi sami. Ráno na Štědrý den přišel za dětmi jejich tatínek a já hloupě čekala, že zůstane a k „tamté“ se nevrátí. Ne, nečekejte happyend… přišel, donesl dárky, zdržel se chvíli a odešel. Tehdy jsem si bláhově a naivně myslela, že by to byl ten nejkrásnější dárek k Vánocům, kdyby zůstal.

Večer u stromečku mi moje děti řekly, že nevadí, že ten nejkrásnější dárek – hodného a milého muže, který bude o nás stát, dostanu určitě už brzo.

Uplynuly necelé dva měsíce a předpověď se vyplnila.

Dostala jsem s menším zpožděním NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK svého života – milého, hodného, upřímného muže, který mě má moc rád, dělá pro mě, co mi na očích vidí, a jsem pro něj ta jediná na světě. Dnes vím, že tehdy o Vánocích by nebylo tím dárkem to, kdyby zůstal můj bývalý.

Můj nynější manžel je pro mě tím nejkrásnějším dárkem dodnes, už skoro 5 let a nemyslím si, že bych někdy litovala.

A tajné vysněné přání? Už jenom to, aby celá moje rodina (můj manžel a naše 4 děti a vnouček) byla zdravá a aby se mé dceři v březnu narodilo další zdravé krásné děťátko.

Berulinka


Děkujeme za krásný příběh, který má nakonec přece jen šťastný konec :)

A přejeme Vám, ať Vám láska vydrží a přání se splní! :)

Taky bych si k těmhle Vánocům dala líbit nějakého fajn chlapa - nevíte, kde se dají sehnat? :). A jednoho bych potřebovala pro mámu...

Jaký byl ten nej dárek Vašeho života? Nebo co by bylo tím nej dárkem, který jste ovšem nikdy nedostala? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama