V poslední době se staly vánočním hitem dárkové poukazy. Proč namáhavě vymýšlet dárky, které navíc třeba ani nepotěší? Při tom je takových věcí, které by udělaly radost každému! Co třeba dovolená u moře, nelíbila by se vám? Kdyby byla pěkně pod stromečkem, zabalená do krásného dárku?

canaria

Mnoho lidí tedy volí tuto variantu: Namísto dárku dá svému blízkému dárkový poukaz, za který si pak nakoupí to, co si přeje. Tím může být i poukaz na dovolenou u moře.

Díky naší dlouhodobé spolupráci s cestovní kanceláří Canaria Travel je naším vánočním tipem dárek na dovolenou: Dárkovou poukázku od Canaria Travel! Máte ve svém okolí někoho, kdo plánuje dovolenou a rád by se podíval do této destinace? Pak to bude velmi milý dárek!

Dárková poukázka od Canaria Travel je naším vánočním tipem pro cestovatele!


Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025

Reklama