.

Dárek, který potěší každého: Dovolená u moře na Kanárských ostrovech

Dárky

Dárek, který potěší každého: Dovolená u moře na Kanárských ostrovech

V poslední době se staly vánočním hitem dárkové poukazy. Proč namáhavě vymýšlet dárky, které navíc třeba ani nepotěší? Při tom je takových věcí, které by udělaly radost každému! Co třeba dovolená u moře, nelíbila by se vám? Kdyby byla pěkně pod stromečkem, zabalená do krásného dárku?

Mnoho lidí tedy volí tuto variantu: Namísto dárku dá svému blízkému dárkový poukaz, za který si pak nakoupí to, co si přeje. Tím může být i poukaz na dovolenou u moře.

Canaria

Díky naší dlouhodobé spolupráci s cestovní kanceláří Canaria Travel je naším vánočním tipem dárek na dovolenou: Dárkovou poukázku od Canaria Travel! Máte ve svém okolí někoho, kdo plánuje dovolenou a rád by se podíval do této destinace? Pak to bude velmi milý dárek!

canaria

Dárková poukázka od Canaria Travel je naším vánočním tipem pro cestovatele!

Canaria


Canaria travel

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adresewww.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049.

   
05.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme