Dana žije čtyři roky po boku svého přítele, jak sama říká, jejich vztah je ideální, i co se týče sexu. Respektive byl. Nyní její přítel vyslovil přání, aby alespoň jednou převzala iniciativu a stala se dominou a pořádně ho potrestala. Dana je v šoku a nechce na tuto roli přistoupit.

Lidský život se točí pouze kolem sexuality. Na tom se nic nezměnilo a nezmění.Sigmund Freud

bad boy„Nechápu to, náš sex byl a je dobrý, normální, žádné zvrhlosti ani úchylky. Myslela jsem, že to tak vyhovuje nám oběma, ale David z ničeho nic chce, abych se oblékla do latexu, koupila bič a naplácala mu.“ Dana nechápe, kde se to v příteli vzalo. „Nejdřív jsem myslela, že je to sranda, ale žádal mě a prosil, pochopila jsem, že to žert nebude.“ Chtěla udělat partnerovi radost, a tak kývla, ale když se jí vše rozleželo v hlavě, změnila názor a chce z toho vycouvat. Navíc jí to přijde prý dost úchylné a perverzní. Přiznává, že jí přání partnera opravdu vyděsilo. „David mi pro inspiraci pustil video, kde žena v černém mlátila svého otroka, až měl neskutečné modřiny. Celé to bylo zvrhlé. I to, jak s ním ta žena mluvila. Zeptala jsem se, jestli by to chtěl taky takhle a on, že ano. To mě vylekalo ještě víc. Nechápu, proč? Co tak najednou a hned takhle drsně? Podvedl mě snad s nějakou takovou? Vážně bych mu chtěla udělat radost, ale tohle není pro mě, ale bojím se, že když na to nepřistoupím, opustí mě.“  Připouští své obavy Dana.

Má opravdu Dana i přes svou nechuť splnit partnerovi přání? Je to divné, když někdo najednou chce něco takto perverzního“? My jsme se spojili se sexuologem MUDr. Luďkem Danešem, a ten se nám k článku vyjádřil.

„V ordinaci se docela často s touto situací setkávám. Ženy přicházejí s tím, že partner chce od nich praktiky, které jsou jim proti srsti. Mezi takové patří nejčastěji anální sex, SM praktiky, návštěva swingers party apod. Vždy jim říkám, že pokud se jim do něčeho nechce, mají to razantně odmítnout. Pokud se nechají přemluvit či dokonce nátlakem donutit k něčemu takovému, může to nechat trvalé následky v jejich sexuálním životě či partnerském vztahu. Zamilované ženy jsou často lehce ovlivnitelné a přistoupí na ledasco. Občas mám z jejich řečí dojem, že se za přáními jejich partnerů může skrývat i sexuální deviace. Proto by měly být opatrné, a pokud se jim nátlak ze strany partnera nelíbí, měly by uvažovat i o rozchodu. To neplatí samozřejmě vždy, pokud se muž jen zeptá a v případě nesouhlasu partnerky již nenaléhá, bývá vše v pořádku.“

Čtěte také:

Reklama