Zazvonil budík, hledáte cestu z postele, na nočním stolku leží partnerův mobil. V noci mu pípla esemeska. Kdo mu asi psal…? Nevydržíte to, a než se vzbudí, prolustrujete mu mobil, nebo se ovládnete? Svěřte se nám: kdy a jak na svého chlapa žárlíte?

Dobré ráno, milé Ženy-in! :) Dnes si spolu budeme povídat na téma žárlivost. Mezi žárlivostí žen a mužů je trochu rozdíl… Vnímáte to také tak? Jakým způsobem dáváte žárlivost najevo vy a jak moc je žárlivý váš partner? Tvrdí vám, že vůbec nežárlí? Údajně nemá důvod? Nevěřte tomu. Jeho mužské ego mu jen nedovolí přiznat pravdu. Každý žárlí – víc nebo míň, ale žárlí! A jak jste na tom vy? Napište mi! Těším se na vaše postřehy!

Milé dámy, zajímá mě následující:

 

  • fffffJak žárlíte? Jestli vůbec...
  • A jak žárlí váš partner na vás?
  • Máte nějakou zkušenost s žárlivostí?
  • Co nejšílenějšího jste kdy ze žárlivosti vyvedly? Pokud je to tedy publikovatelné...

Pište mi na e-mail redakce@zena-in.cz. Posílejte mi příspěvky na toto téma do dnešní 15. hodiny (příspěvěk ideálně o rozsahu cca 10 řádků, do předmětu e-mailu napište: zarlivost). Budu se snažit všechny vaše postřehy zveřejnit a jednu z vás za její „psaní“ nakonec tradičně ocením dárkem. Tentokrát je ve hře kniha Barvy lásky. Máte se tedy na co těšit!

 

Reklama