Umění svádět

tchiboKaždá žena chce a také může být neodolatelně krásná bez ohledu na své křivky nebo věk. I když nemáte míry štíhlých modelek, zasloužíte si být půvabná. Připravili jsme pro vás výrobky, které podtrhnou vaši krásu.

Naši novou kolekci dámského prádla si prostě zamilujete! Svůdné střihy a neodolatelné detaily našeho prádla dokáží dokonale zdůraznit přednosti ženské postavy. Můžete být drobná, sportovní typ, malá, velká, ale i oblá s plnými tvary, a přesto budete nádherná. Právě kvalitní spodní prádlo je základ ženské přitažlivosti a půvabu. Dokáže podtrhnout to, co je na vás krásné, a přidá vám na ženském sebevědomí. I vy si zasloužíte být neodolatelná už kvůli sobě.

tchiboMysleli jsme také na vnadnější ženy a to, jak akcentovat nejkrásnější stránky jejich půvabu. Naše skvěle tvarované podprsenky jsou tentokrát poprvé k dostání i s košíčky velikosti D. Dokonale padnou a dopřejí vašim ňadrům potřebnou oporu. Krásné podprsenky samozřejmě doplňují také pohodlné a svůdné kalhotky. A stejně smyslné a fascinující jsou i naše stylové šperky z perel. Elegantně doplní vaše oblečení a podtrhnou vaši krásu. Tyto šperky navíc můžete využít při nejrůznějších příležitostech, hodí se ke každodennímu nošení i pro vzácné slavnostní chvíle.

tchibo

Naučte se s námi umění svádět. Zahájení prodeje v e-shopu www.tchibo.cz již od 1. září 2010 a v síti obchodů Tchibo a dalších prodejních místech také v týdnu od 6. září 2010.    

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 100 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama