Podzim mi sluší

tchiboSychravé počasí vyloženě láká k nákupům nového oblečení, ve kterém budete stylová v nastávajících chladných měsících roku. Nenechte si ujít poslední módní trendy a vybírejte spolu s námi to nejlepší z podzimní kolekce.

Každá žena chce být krásná bez ohledu na počasí, a my vám to rádi dopřejme. S našimi modely budete ještě více okouzlující a vzbudíte nemalý zájem. Dopřejte si proto něco krásného, co podtrhne váš půvab a ženskost. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost klasice, nebo naopak milujete netradiční kombinace barev. S námi si vyberete oblečení, které vám dokonale padne.

tchiboTenhle podzim pronikne svěží vítr až do vašeho šatníku: s naší novou, výrazně ženskou kolekcí, ve které najdete vše, po čem módní srdce touží. Nabídneme vám jak stylové halenky, které podtrhnou vaši ženskost, tak trendy kardigany i pletené blejzry pro příjemné zahřátí. S nimi budete elegantní a šik bez ohledu na klesající rtuť teploměru a proměnlivé počasí. Samozřejmě pro vás máme připravené klasické džíny, které snadno skombinujete s ostatními kousky kolekce. Při její tvorbě jsme se nechali inspirovat velmi módní tlumenou podzimní barevností. Můžete si být jistá, že si tyto nové modely okamžitě zamilujete a nebudete chtít nosit nic jiného. V našich modelech zaručeně vzbudíte rozruch všude, kam přijdete...

tchibo

 

Zahájení prodeje v týdnu od 11. října 2010 v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců a také v e-shopu www.tchibo.cz již od 6. 10. 2010.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama