doplňkyRáda sledujete módní trendy a chcete být vždy in? Právě pro vás jsme nachystali naši poslední kolekci. Je stylová, šik i elegantní a ukáže to nejlepší, co ve vás je.

Tento týden Vám představíme tři nejžhavější módní trendy této sezony: City Jungle, Boho Style a Rock Chic. Inspirujte se spolu s námi a vyberte si to, co dokonale padne vaší postavě a doplní váš šatník. Udělejte si radost a kupte si něco pěkného na sebe. Zdůrazněte to, co je na vás přitažlivé, a pohrajte si se stylovými doplňky.

doplňkyZákladem elegantního stylu City Jungle je klasický design krokodýlí a hadí kůže. Ústředními barvami jsou hnědá a černá, kterou krásně doplňuje kombinace s kovovými zlatými prvky. Vydejte se z víru velkoměsta doprostřed džungle a inspirujte se vzory, které nabízí sama příroda. Boho Style je kreativní směsicí etno stylu a romantiky. V pohodlném neformálním oblečení znovu ožívá ženský bohémský styl 60. a 70. let s hravými potisky i ležérními koženými doplňky. Tomuto stylu suverénně vévodí modrá barva snoubící se s výraznými tóny barvy koňaku. Rock Chic povyšuje rock 'n' roll na salónní záležitost. Můžete být odvážná a přitom stále prudce elegantní. Samozřejmě nesmí chybět absolutně nejoblíbenější barva všech rockových hvězd - černá - v kombinaci s nápadnými detaily, růžovými akcenty a lesklými prvky.

tchibo

S tímto oblečením a doplňky budete nepřehlédnutelná.

Zahájení prodeje v e-shopu www.tchibo.cz již ve středu 25. srpna 2010. V týdnu od 30. srpna pak také v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců.

Registrujte se v našem e-shopu a získejte automaticky dárkovou poukázku na nákup v e-shopuwww.tchibo.cz v hodnotě 100 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

lupa

Reklama