V džínovém opojení

tchiboNosíme je úplně všichni bez ohledu na věk, pohlaví nebo společenské postavení. Jsou pohodlné, příjemné a dají se snadno kombinovat. Džíny patří neodmyslitelně k základům šatníku, bez kterých se prostě neobejdeme.

Tento týden Vám představíme aktuální trendy, které se točí kolem modrých kultovních kalhot. Džíny jsou už po mnoho desítek let stále moderní a své místo mají v šatníku žen i mužů nejrůznějšího věku nebo povolání. Od doby, kdy jako pracovní oděv spatřily světlo světa, se staly stálicí na módním nebi. Díky své praktičnosti a pohodlnosti patří snad k nejčastěji nošeným kalhotám vůbec. Ať už k nim oblečete cokoliv, budete vždy v souladu s posledními trendy. Džíny totiž nikdy nevyšly z módy. Sluší vždy a všem.

tchiboNabízíme vám proto dokonale padnoucí džíny bez ohledu na to, zda oplýváte ženskými křivkami nebo patříte k drobným typům. Máme pro vás džíny vhodné pro každou příležitost a jakýkoliv outfit. A navíc si u nás snadno vybere i váš vyvolený, protože jsme v této kolekci mysleli i na muže. Kromě džínů perfektního střihu nabízíme také celou řadu nepostradatelných módních výrobků, jako je třeba prošívaná bunda nebo legíny v džínovém vzhledu. Všechny kusy této kolekce se dají mezi sebou báječně kombinovat a Vy tak snadno dosáhnete originálního vzhledu. Úplně každý si tak může sestavit svůj vlastní džínový outfit. Nezáleží na tom, jestli chcete být absolutně in, nebo dáváte přednost nekompromisní klasice.

tchibo

Vyberte si džíny přesně pro sebe. Zahájení prodeje v e-shopu www.tchibo.cz již od 15. září 2010 a v síti obchodů Tchibo a dalších prodejních místech v týdnu od 20. září 2010.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 100 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

A nezapomeňte! Příští čtvrtek soutěžíme znovu s novou kolekcí od firmy Tchibo!

 Informace o soutěži:

Termín soutěže: 15.-21. září 2010

Ceny:

1. místo           1 000 Kč

2. místo           600 Kč

3. místo           300 Kč

4. místo           300 Kč

5. místo           300 Kč

Soutěžíme o 5 poukazů v celkové hodnotě 2 500 Kč, které lze využít při nákupu na www.tchibo.cz.

Reklama