Oblečení, které vás dostane

tchibo

Buďte styloví bez ohledu na nepřízeň počasí. Přitažlivě můžete vypadat i v třeskutých mrazech, stačí si jen vybrat pěkné a kvalitní oblečení. Vydejte se na procházku podzimní přírodou!

Tomu prostě neodoláte! Naše nové oblečení se nese v ryze severském duchu: uvolněné, inspirované přírodou a při tom extrémně módní. Pokud vyznáváte praktický a zároveň jednoduchý styl, určitě si v naší nové kolekci vyberete. Elegantně budete působit na horské chatě, ale i uprostřed rušného města. Zaručeně vám ale nebude zima, a to je hlavní. Právě naopak: naše oblečení vás příjemně zahřeje a vy si budete moct dopřát procházky bez ohledu na lezavé počasí.

tchibo

Tato kolekce nabízí vše, co vám umožní vychutnat si chladné podzimní a zimní dny zcela bez kompromisů. Nemusíte se obávat, že by vám snad byla zima nebo vás nepříjemně překvapil mrazivý vítr. Nebojte se, mysleli jsme na to, jak pro vás vytvořit co nejpohodlnější a nejhřejivější oblečení, které ale bude v souladu s posledními trendy. Najdete tu nejen řadu stylových a teplých bund, ty se hodí k jakékoliv příležitosti, ale i hřejivé módní svetry a ležérní doplňky jako třeba šály nebo rukavice a navíc pohodlné kousky, které nesmějí chybět v žádném šatníku. A s takhle vynikající výbavou už vám nic nebrání vydat se ven!

tchibo

Zahájení prodeje v týdnu od 25. října 2010 v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců a také v e-shopu www.tchibo.cz již od 20. 10. 2010.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama