Děkujeme za připomenutí dalších prohřeškůproti slušnému vychování. Co by dáma na veřejnosti ještě neměla dělat, nám napsala čtenářka Monča

To je těžké, přiznat si, že se nechovám jako dáma. Já myslím, že se v dnešním článku našla skoro každá. Já se přiznám, že na veřejnosti občas telefonuju a jak v tom rámusu neslyším druhou stranu, tak dokonce řvu. Občas na veřejnosti jím, protože v práci nestíhám a pak hlady šilhám. Ale taky poslouchám muziku, což může také někoho iritovat. Už mě párkrát někdo napomenul, ať si ten "hudební smog" nechám pro sebe a neotravuju tím okolí. Nevím sice, jestli to je proti bontonu, ale rozhodně mi to připadá méně pobuřující, než dvě věci, o kterých tady dnes řeč ještě nebyla. Nebo alespoň napůl od Věrulinky.

Dáma se nikdy neopíjí.

Pohled na motající se opilou ženskou je opravdu tristní. Neříkám, že jsem nějaký svatoušek a občas se tak trochu "neprdnu", ale vždycky vím, kdy mám přestat. Na to si dávám opravdu dobrý pozor, protože chci mít své chování pod kontrolou. Možná s tím souvisí i druhý prohřešek proti slušnému chování.

Dáma se na veřejnosti nelíbá.

Nemyslím takovou tu letmou pusu na přivítanou, ale vášnivou líbačku. To je opravdu nechutné a dámy nedůstojné. Možná se to dá odpustit nějaké puberťačce, která neudrží pudy na uzdě, ale dáma by si takové chování rozhodně měla odpustit.

Vaše čtenářka Monča

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To máte určitě pravdu. A co vy milé ženy-in?

Už jste se někdy opily tak, že jste se potácely po ulici? A co líbání na veřejnosti? Je to dámy nehodné chování? Existuje věková hranice, kdy je to ještě odpustitelné, a kdy už je to přes čáru? Dopustila jste se někdy tohoto prohřešku a nechovala se jako dáma? Napište nám, dnešní téma ještě nekončí.

redakce@zena-in.cz

 

 

 

 

Reklama