Magie

Další výklad z rukou od šamanky Markéty. Komu dneska vyložila?

Milé čtenářky, díky naší spolupráci se šamankou Markétou, která se také od dětství věnuje čtení z ruky a čarám osudu, jsme vybrali 5 z vás, kterým Markéta udělá z fotografií rukou stručný a výstižný výklad. Děkujeme za vaše e-maily a fotky, které jste nám poslaly. Dnes vám přinášíme další z výkladů pro čtenářku Bleblemcy. Co nám o jejích rukou napsala šamanka Markéta?

Dnes vám přinášíme první z výkladů pro čtenářku Bleblemcy:

ruce

Tak tahle ruka patří velmi milému a moudrému člověku, který ještě čeká na to, až rozkvete. Je to bytost, která touží vytvářet krásný domov (uzavřenější čára života - 1), má zalíbení v přemýšlení a láskyplném zkoumání světa. Je chytrá víc, než si myslí, a světu a názorům jiných velmi otevřená (otevřená čára hlavy je na levé osudové ruce výrazně delší - 2), kreativní se zajímavými nápady. Ve své profesi je stále ještě trochu neustálená. Rychle myslí i jedná, má velikou odvahu (oddělená čára srdce a hlavy -3) a životní příběh ji donutil odmítnout postoje, v kterých byla vychovaná.

Přestože má dost vitality a tedy i celkem dobré zdraví, hmotné statky ji příliš nezajímají. Zajímá ji svět a principy, na kterých funguje, zajímá ji moudrost. Zatím se stále ještě hledá a postupně krystalizuje ve zralou moudrou osobnost (výrazná čára osudu jen v levé ruce - 4).

Je to hodný člověk, který však byl v citech dost zraněný (čára srdce - 5) a tak se snaží lízat si své rány. A dělá to velmi úspěšně, protože je vidět, že v pozdějším věku ho čeká krásný, láskyplný partnerský vztah. Je velmi pravděpodobné, že bude v životě cestovat (čára cest - 6).

Rada: Vsaďte na svou chytrost, vzdělání, profesi, kreativitu... zvedne vám to sebevědomí, kterého se vám nedostává v míře, která vám patří, a váš život se dostane do šťastných vod, k moudrosti, kterou tolik hledáte.

Příště: Připravujeme články pro další 3 čtenářky, které jsme vybrali.

Naše články:

Více o Markétě se můžete přečíst v tomto rozhovoru:

Markétiny Facebookové stránky Chiromantie: www.facebook.com/chiromantie?fref=ts

Markéta Švarcová
Šamanská poradna Přístav 69
www.pristav69.cz

   
09.06.2014 - Magie - autor: Klára Křížová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] bleblemcy [*]

    Děkuji za výklad. Krásně to na mě sedí. Jen bych ráda, abych už byla v tom pozdějším věku, kde mě čeká ten láskyplný vztah, protože to co teď prožívám je spíš peklo.

    superkarma: 0 09.06.2014, 13:52:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme