.

Další várka vánočních balíčků Ryor, který vyberete tentokrát?

Dárky

Další várka vánočních balíčků Ryor, který vyberete tentokrát?

Před nedávnem jsme vám představili vánoční balíčky RYOR. Ale pozor, česká kosmetika RYOR má v nabídce balíčků daleko více.  Některé jsou velmi zajímavé, proto přinášíme i tuto druhou část.

Dárkové balení Koenzym Q10

RyorDárkový balíček obsahuje tělové mléko, denní a noční krém. Tyto přípravky jsou ideální pro věkovou kategorii 30+. Koenzym Q10 je vynikajícím antioxidantem a zlepšuje využití energie v buňkách. Přípravky s koenzymem Q10 mají žluté zabarvení a to je důkazem, že koenzym Q10 je obsažen v dostatečné míře.
Jedná se o lehké, dobře vstřebatelné krémy, vhodné pro normální, smíšenou, suchou i citlivou pleť. Výrazně podporují elasticitu pleti, působí proti vzniku vrásek a napomáhají zpevnění pleti. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

Cena: 360 Kč

Objednat můžete ZDE

Mořské řasy

RyorDárkové balení Mořské řasy obsahuje Denní krém, Noční krém a Vypínací a zpevňující fluid.
Mořské řasy jsou rostliny, které v moři nejsou zatíženy žádnými cizorodými látkami. Obsahují mnohonásobně víc nutričně a kosmeticky významných látek než suchozemské rostliny. Patří mezi ně bílkoviny, fytoceramidy, enzymy, vitaminy - hlavně C, A, E, skupiny B, antioxidanty a víc než 20 minerálních látek. Jejich funkce: regenerace, hydratace, oddálení tvorby vrásek, zklidnění, vyhlazení, zvláčnění pokožky.
Přípravky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pleti. Všechny jsou dermatologicky testovány.

Cena: 379 Kč

Objednat můžete ZDE

Péče o ruce a nohy

RyorDárkové balení obsahuje Uvolňující mátový gel a Krém na ruce s aloe vera. Uvolňující mátový gel napomáhá relaxaci celého organismu. Po aplikaci nejprve chladí, poté prohřívá. Je vhodný při pocitu těžkých a oteklých  nohou. Krém na ruce obsahuje Extrakt z aloe vera, který zvyšuje hydrataci a zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Krém se lehce vtírá a nezanechává mastný film.

Cena: 254 Kč

Objednat můžete ZDE

Ryamar – péče o velmi citlivou pleť

RyorDárkový balíček Ryamar obsahuje Denní krém s amarantovým olejem a hedvábím 50 ml, Krém s amarantovým olejem 50 ml a Tělové mléko 300 ml.  Kosmetická řada Ryamar je určená pro velmi citlivou pleť. Obsahuje vysoké procento amarantového oleje, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin a hlavně vysoce ceněného fytoskvalenu. Fytoskvalen má výrazné regenerační a antioxidační účinky. Všechny přípravky jsou dermatologicky testovány. 

Cena: 360 Kč

Objednat můžete ZDE

Péče o vlasy

RyorBalení obsahuje Bylinný šampon s Panthenolem  200 ml a Regenerační kondicionér s Panthenolem 200 ml. Bylinný šampon šetrně myje, výrazně podporuje regeneraci vlasů a vrací jim přirozený lesk a hebkost. Kondicionér výrazně zvyšuje rozčesatelnost, pevnost a elesticitu vlasů.

Cena: 170 Kč

Objednat můžete ZDE

Ještě více dárkových balíčků najdete na www.ryor.cz. Pokud si nevíte rady se správným výběrem kosmetiky, rádi Vám pomůžeme v naší poradně na www.mujryor.cz

Krásné Vánoce!

   
16.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme