Vážíme si každého, byť krátkého příspěvku a jsem rádi, že nám píšete. I v pár větách se dá vyjádřit názor a když k němu přidáte ještě fotku, byla by škoda takový příspěvek nechat ležet ladem. Podívejte se, co nám poslaly čtenářky Introvertka

Zdravím redakci i Ž-INky,

nastala zima a já musela ze skříně vylovit zimní oblečení a samozřejmě zimní doplňky jako rukavice, čepici a šálu. Čepice jsem našla dvě. Jedna obyčejná, druhá pletená přes uši. Dospěla jsem k názoru, že teda nic moc. 

foto

Na internetu jsem objednávala dárky k Vánocům a narazila na hezkou čepičku ve slevě. Přišla mi hned druhý den, co jsem objednávku zaplatila. Vše, co jsem si zakoupila, tak mi vyhovovalo, ale čepičku jsem musela vrátit zpět. Neuspěla jsem s ní před rodinou a ani před přítelem. A hlavní slovo jsem měla já a fakt mi ani neseděla, dokonce bych řekla, že mi byla malá. 

Ráno chodím nakupovat a nosím tedy pletenou čepici přes uši a s kšiltem. Prý mi dokonce sluší. To můžete posoudit sami, posílám foto. Nosím ji však jen, když je opravdová zima jako třeba dnes ráno. Jinak zatím přes den ji nenosím a ještě se chci porozhlédnout po obchodech zda neseženu nějakou, která by mi padla jako ulitá.

Introvertka

Dobré ráno, 40 tku mám už pár let za sebou a pozoruji, že moje generace, na rozdíl od dnešních mladých, čepice moc nenosí a nenosila. V mládí to fungovalo tak, že před maminkou jsem vyběhla v kulichu a za domem šla čepice do tašky. Nebyl takový výběr a úplně nejodpornější věc, kterou mi na hlavu má rodička nutila, byla ušanka,brrrr. Teď je výběr daleko pestřejší, takže na stará kolena čepice nosím Tuto jsem i vlastnoručně upletla. 

rkurfurstova

čepicePříjemný začátek týdne. Čáp nosil čepičku, měla barvu barvičku, jakou???? Tak jsme si jako malí hráli. Ale teď vážně. Čepice nosím moc ráda. V létě kloboučky, kšiltovky. Teď, když začíná skutečná zima, bez čepice nedám ani ránu, zvláště po ránu, i když  v ní mám ránu :))
Nosím různé typy - pletenou s kšiltem, k tomu stejně laděnou šálu i rukavice, pak bílého kulicha s bambulí i se šálou, další vyteplené čepice mám do hor. Můj poslední úlovek je béžová vyteplená čapka, která mi padla v obchodě okamžitě do jednoho oka / protože to druhé mám po další operaci ještě překryté/. Dnes měla premiéru spolu s černými brýlemi na první vycházce po zákroku. Test dopadl na výbornou. Hřeje, cítím se v ní příjemně a v černých  brýlích, zpod kterých vykukuje bílé krytí oka, vypadám skutečně nepřehlédnutelně. To mne zase budou v MHD uvolňovat místa a hlavně, co miluju, jsou soucitné pohledy spolucestujících. :( , nebo povzbudivá slova jedné známé - tragédky  : ,,Ty vypadáš, jestlipak budeš vůbec, Ty chudáku vidět .“ To už se ale musím smát pod fousy. Kdyby viděla, jak jsem ,,vymalovaná“, mohlo by ji z té přehnané starostlivosti ještě šlehnout. A to bych tedy rozhodně nechtěla :)) Takže to rychle shrnu, čepice ano,ano,ano!!!!!! ekleinovkaTexty nebyly redakčně upraveny

Reklama