U mě žádný příspěvek k „koši“ nekončí. I krátký názor může být zajímavý. Proto jsem opět sloučila tři do jednoho. Přečtěte si příspěvky od čtenářek s nicky Kytinkak, Hanula a Kamir

Přeji krásný pondělní den všem žen-inka i Daně,

Toto téma ve mně vyvolaly vzpomínky na mou tchýni. Jednoho dne byli s dědou na hřbitově a cestou na zpět se k nám chtěli stavit. Jenže u nás nikdo nebyl doma. Babička v tu chvíli ale nutně potřebovala na velkou. Nikdo si nedokážete představit, jak jsme to s manželem potom pěkně z hurta slízly.

Babička to nevydržela a nadělala si do kalhot, nojo, jenže děda v autě nemohl vydržel, tak se babička na zadních sedadlech svlékla, co šlo, oblečením setřela a jela domů nahá. Celou cestu trnula, aby je nezastavila policejní hlídka, musím vám říci, že tak vzteklou jsem jí v životě neviděla.

Když dojeli k baráku, děda musel nejdříve pro nějaké tepláky, aby mohla babička vystoupit a jít domů. Dnes se té příhodě zasmějeme, protože už je to pár let zpět, ale v té době nám dala babička pěkně co proto. Ale kdyby nebyly příhody, na co by člověk vzpomínal. Děda už dnes nežije, ale tenkrát, když nám to vyprávěl, tekly mu slzy smíchy, samozřejmě, že né před babičkou, ta by potom dala co proto i jemu.

Přeji všem krásný den a rozhodně né takové nadělení.

Kytinkak

Milá Kytinkak, díky za skvělou příhodu, ala napadá mě, proč jí nezastavil někde v lese

Nevím, zda je tento příspěvek přímo k tématu, ale...Je to již dost dávno, co jsem byla s kamarádkou u moře, Bydlely jsem v apartmánu cca 400 m od pláže, tak jsem na ni chodily patřičně vybavené. Jednou mě to už na pláži nebavilo a sbailila jsem většinu věcí s tím, že jdu napřed - dám si kafčo na terase a připravím něco k pozdnímu obědu, Tak jo..

Asi za hoďku příšla nasupená kamarádka, že jsem ji sbalila její spodní prádo a nechala jí tam jen triko a džínové šortky.

Nechtěla jít rozpáleným městečkem v mokrých plavkách, tak se nasoukala do šortek. Omluvila jsem se jí a připravovala dál oběd. Ouvejs - ozývá se z vedlejšího pokoje. Máme nějaké nůžky? Jo, v manikuře. Na co je potřebuješ? Na co asi? Přiskřípla jsem si ji... Začala jsem se smát, ale při pohledu na naštvanou kamarádku, jsem přispěchala s nůžkami a začala „operace“. Zoubek po zoubku, chloupek po chloupku. Vše dobře dopadlo, chloupků moc neubylo. Ale od té doby s kamarádka své svršky hlídala jako ostříž.

Hanula

Taky moc pěkná příhoda, díky

Milé ženy i muži IN, pekný den, naostro nechodím, ale pokud to má někdo rád, proč ne? Máme v práci kolegu vysoký, dlouhý, hubený mladý muž Jirka.To ráno zaspal a byly letní dny. V kanceláři horko v laboratořích ještě hůř v poledne se potili všichni.

Oblečen v košili a v kratěsech. Vypadla klimatizace a mladá slečna, nejmladší asistentka přinesla štafle, Jirka vylezl vzhůru a jal se opravit bedýnku. Větu „Mrtě dobrýýý, chodíte naostro“ nepřeslechl nikdo. Pochvala Jirkovi v pohodě napravil klimatizaci, slezl se slovy, že je horko všem. Měl a má pravdu, jsme jenom lidi.       

Mrtě pěkný den     

přeje Kamir

Milá Kamir, mrtě je přezdívka pro Jirku?

texty nebyly redakčně upraveny

Reklama