„Co mě v mém okolí štve? Je to lhostejnost jedné rodinky z naší ulice k okolí, k lidem, k životnímu prostředí...!!! Štve mě to opravdu hodně a zároveň je mi líto, že díky několika lhostejným lidem musí slušní lidé občas zažívat peklo a stresy.“ Přečtěte si jak to vypadá v praxi.

Máme rodinný domek, u kterého nemáme zahrádku ani jiný další prostor, proto jsme před několika lety koupili pozemek asi 500m od našeho domu...říká se mu Točna. Již tam nejsou domy, jen auta se tam jezdí otáčet. Pozemek jsme si oplotili a vysadili stromky a máme zde i menší zahrádku. Topíme jen dřevem, takže zde skladujem dřevo a manžel zde parkuje traktor, ze kterého po každém výjezdu musí vypouštět naftu, protože jinak by mu ji vypustili výrostci do jejich fechtla.

A výsledek našeho snažení a neustálé práce (spíš manžela)?  Pravidelně se nám ze zahrady ztrácí dříví, víme přesně, kdo ho krade (když jsme loni měli dříví nařezané na polínka, tak cestička z polínek nás dovedla až k sousedům...no, jo večer po tmě už si po sobě neuklidili a zřejmě mooooc spěchali)...ze záhonků vytrhané mrkve(ty co byly menší poházeli po poli, větší se jim hodily)...nedávno jsem po gigantech našla jenom olámané kořeny a listy, no a momentálně jsou v kurzu švestky. Když jsem se blížila k Točně už z dálky jsem na stromě zhlédla veverku v lidské podobě. Sousedovic dítka, a tak jsem šla tiše, ale asi zas né tak moc, protože veverka mě zaregistrovala a šup i s igelitkou ze stromu skočila, vzala nohy na ramena, a ten plot přeskočila takovou rychlostí, že i Usain Bolt by jí mohl závidět. No a tak jsem večer zašla k sousedům a domů jsem se vracela, jak spráskaný pes...vyslechla jsem si, že jsme NENAŽRANCI, NENAŽRANÍ a ABY JSME SE Z TOHO NEPOS..LI !!!!

A byla jsem chytrá.

A tak jsem se aspoň trošičku vypsala z toho, co mě ŠTVEEEEEEEEEEEEEEEEE...!!!

Hezký den přeje Bohuša

To je opravdu k pláči. A nemohli byste to nahlásit na policii? Máte strach, že byste měli ještě větší peklo? Je mi jasné, že takoví lidé se neštítí ničeho

Co si o tom myslíte, milé ženy-in? Jak byste to řešily? Poradíte Bohuše?

Reklama