V čem konkrétně změnil přítel čtenářky Iváska čtenářku Iváska? Ha, zajímavá věta, že. No, pokud chcete zjistit její obsah, klikněte na tuto novinku...

Zajímavý příspěvek zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Ivásek. Ve vztahu se mění spíš ona.


S přítelem den před Vánoci budeme slavit 3-leté výročí a s klidným svědomím můžu říct, že jsem na sebe hrdá, protože jsem přítele nijak zásadně povahově nezměnila.

Ani nevím, proč bych to měla chtít – mám ho ráda s jeho všemi chybami, stejně tak jako on akceptuje ty moje.

Ponožky nechává válet na podlaze, nádobí neumývá (a pokud ano, tak jen to svoje, moje prostě neexistuje), chodí z práce pozdě domů (to by nebyla taková tragédie jako to, že mě spíš mrzí, že je unavený, neodpočatý, …), moc nevaří, protože na to díky svému zaměstnání nemá čas – ani se nedivím, v 10 večer by se mi taky kuchat nechtělo.

Nechci ho měnit, nechci, aby byl jiný. Jsem ráda, že se o něho můžu postarat, že mu nachystám teplou večeři, že ho obejmu, když to potřebuje, že ho vyslechnu, když má nějaký problém. Dalo by se říct, že spíš on změnil mě, neb díky němu jsem se naučila vařit svíčkové, guláše, knedlíky, naučila jsem se péct buchty, naučila jsem se být sebevědomější, než jsem byla, naučil mne spoustu jiných věcí, důležitých pro život ve dvou.

Takže ne, partnera jsem nezměnila, spíš to je naopak :-)

Ivásek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama