Taky se přidávám se svým příspěvkem.

Mnoho už jsem přečetla, že vztah na dálku nefunguje, že to nemá šanci přežít, že se nevidí ti dva... No, mám dvě zkušenosti. Jednu současnou a jednu minulou.

Snad nejdřív tu minulou. Chodila jsem s nádherným, zábavným klukem, ale taky s nafounkancem a sevědomým frajírkem v jedné osobě. První láska, takže jsem samozřejmě jeho chyby neviděla. Nebyli jsme ze stejného města. A to byl ten problém. Nebylo to daleko, dvě hodiny vlakem. Ale že by za mnou jezdil každý víkend (byly jsme studenti), no to ani omylem! Jednou za tři týdny, a to když se poštěstilo. Samozřejmě to nevydrželo...

Současná zkušenost je s mnohem lepším koncem. Po dvou letech vztahů jsem se rozhodla jet na rok studovat do zahraničí. Taky mi spousta lidí říkala, že náš vztah nemůže vydržet, rok je dlouhá doba... Ale protože jsme se chtěli vidět, viděli jsme se každý měsíc! A to je Anglie docela daleko. Taky dvě hodiny, jako v prvním případě, ale letadlem. Tenhle rok jsme dali za letenky hodně a museli jsme si odpustit spoustu věci, ale prostě jsme se chtěli vidět, tak jsme tomu podřídili.

Takže nezáleží na tom, jak daleko od sebe jste, ale záleží na tom, jestli spolu chcete být, a jak to zařídit.

Posh


Když se chce, tak všechno jde, jen malý dítě se musí nosit, říkávala moje babička a měla pravdu! Jde o to chtění a o to, zda to stojí za to. Ty letenky vám ale nezávidím! Takovej majlant!
Reklama