Bulvár

Dalibor Janda, Elán a Amanda Lear - favoriti posluchačky Kaylie

Následující písničkový výběr vám nechává zahrát, milé posluchačky, Kaylie. A proč zrovna Dalibora Jandu, Elán a Manadu Lear - to už se dozvíte přímo od Kaylie...

Rádio ŽENA-IN.cz je dnes bezesporu nejposlouchanějším internetovým rádiem! Hrajeme totiž písničky na přání. Následující songy vám posílá posluchačka Kaylie...


Hezký den Jakube.
Posílám odkaz na písničku, kterou mohu poslouchat jen díky netu. Nechápu, proč ji nikdy nehráli v žádném rádiu. Je fakt pěkná, i klip je výborný. A co já se nahledala, protože jsem ještě navíc nevěděla název! Dalo mi to, ale nevzdala jsem se! Já Dalibora Jandu mám ráda, uklidňuje mne jeho hlas...vždycky mne málem, no ani někdy ne málem, rozbrečí...a nevím proč?
A jednou měl u manžela v Praze díky mně protekci, jsem na to pyšná dodnes :D)))))) Tak mne pozdravoval, jsem jak patnáctiletá, prosím!

Další je stejný případ - Detektivka od Elánu: Taky ji skoro nehráli...a mně se tak líbí.

Poslední by byly „Schody do nebe, starý klip, který shlížím denně z DVD, zpívané Karlem Kopeckým, kterého ani neznám, ale klip je boží a nadčasový, člověk umírá smíchy, škoda, je po něm na You Tube poptávka, prý ho tam dají, ale ještě není vložen, dívala jsem se včera. Je to klip se Zámeckými schody a popelnicí, nemá prostě jedinou chybu!

Takže nevím... je tolik krásných písniček i naprosto pitomých o ničem. Mám ráda moderní, ale strašně ráda se vracím ke starým, zaplaťpánbu za dnešní techniku, kdy má člověk možnost cokoliv a kdykoliv si poslechnout. Kupodivu i děti - 28+26 let mají staré poctivé písničky bez dnešních technických vychytávek rády! Třeba i Ty, co já vím.

Ted třetí - moje oblíbená Amanda Lear.

Nemám přímo vyhraněný styl, prostě se mi líbí všechno hezké.

Zdraví,
Kaylie

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2011: Rádio ŽENA-IN.cz

Tentokrát si v magazínu budeme hrát na takové malé rádio!

 • Pošlete mi tři odkazy na vaše oblíbené písničky umístěné na serveru YOUtube!
 • Napište ke každé krátký komentář, proč se vám líbí a proč ji chcete čtenářkám pustit.

Podmínkou je, že písničky musí být umístěny na serveru YOUtube - jiná videa bohužel na našich stránkách přehrávat neumíme. Za svůj písničkový nášup můžete získat jako dárek nové cédéčko Aprílová škola autora Jiřího Žáčka, které pro Supraphon namluvil Vojta Dyk a další přední umělci...

Své příspěvky posílejte 4. dubna 2011 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu redakce. Nezapomeňte v předmětu uvést heslo (viz níže)...

POZOR! Poslouchejte dnes pečlivě naše rádio - písničky se pokusím neopakovat...

 

   
04.04.2011 - Kultura - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Kaylie [*]

  átéčko — #3 Co by se kdo zlobil, není důvod... já normálně tu písničku taky nemusím, ale na ten klip, až tam dají, si počíhej, to prostě opravdu stojí zato.Sml52To nevymyslí ani dneska, nevím zda jste ho někdo viděl, je po něm poptávka a byla tam odpověď, že to tam dá, ale taky nestíhá...to není o písničce, jinak bych tam dala Gotta, protože ho mám ráda od 8mi let a koukám, už jsem se dočkala, už ho někdo dal!

  Píseň Schody do nebe tam je, ale normálně, to není ono písnička se mi taky zvlášť nelíbí, ať se autor neurazí, žije-li, ale byly daleko lepší i v té době.

  U Amandy jsem učurávala i já, protože se mi její hluboký hlas líbil, nedávno jsem si na ni po letech vzpomněla...ani jsem si málem nemohla vybavit jméno, ale zamlada, to byla jiná!

  No a ty dvě písničky se mi opravdu líbí, to přiznám a dala jsem je tam proto, že je nikde nehráli. Nevím proč.

  Janda neříkám, že je světový kalibr, ale na mne má nějaké účinky jako antidepresiva...Sml80Prostě pohoda...

  Taky je potřeba brát, jak jsou ty písničky staré, jak staré jsme my která, měly jste zažít dobu, kdy bylo jen rádio a celý den jen mleli pantem a nezahráli nic a já po nocích poslouchala Laxík. Jo, to se musí zažít, sama už si to nedovedu představit.

  Jednou se zas budou divit dnešní mladí jako já se tehdy divila našim a dechovce a šílela!Sml58

  Život se opakuje. A nejen v tomto.

  superkarma: 0 04.04.2011, 15:56:52
 2. avatar
  [4] monkee [*]

  átéčko — #3 Nepochopila jsi tehdy jemně ironický podtext Sml57Sml57Sml57 Sml23 Sml24

  superkarma: 0 04.04.2011, 15:47:26
 3. avatar
  [3] átéčko [*]

  monkee — #1 Holky, nezlonte se, ale Schody do nebe bylo něco, co jsem bytostně nesnášela. Otci jsem SP vzala a přitloukla je ne zeď, za drážky.  Proběhl výprask, ale stál za to.

  1. na komentář reaguje monkee — #4
  2. na komentář reaguje Kaylie — #5
  superkarma: 0 04.04.2011, 15:41:21
 4. [2] murat [*]

  z Amandy byl paf jeden můj kamarád. mě až tak nebrala...a Dalibr..to je kalibr..Sml30Sml52

  superkarma: 0 04.04.2011, 15:25:57
 5. avatar
  [1] monkee [*]

  Amanda, tak to je dobrá "vykopávka" Sml30 Sml22 Sml67 Sexy témbr, to asi učurávali chlapi blahem Sml57 Schody do nebe byly mým hitem č. 1 v době svého vzniku a ještě dlouho poté (do příchodu Vency Neckáře) Sml22 Sml22 Sml24

  1. na komentář reaguje átéčko — #3
  superkarma: 0 04.04.2011, 15:04:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme