řekla sama sobě čtenářka s nickem Bohuša, když donutila manžela k razantní rekonstrukci bytu. Poslala nám i fotky, takže se můžete podívat, jaké ovoce přinesla její trpělivost během přestavby

Zdravím ŽENU-IN. Tak proměny v našem bytě bylo víc než třeba...tři malé děti a čtvrté přerostlé dítě v podobě manžela daly našemu obydlí co proto. Zdi oškrábané do malty, špinavé...opravdu hrůza, děs,běs už se na to nedalo dívat, natož v tom žít, ale nikomu se do toho nechtělo.

Letos na jaře mě to opravdu dožralo a to moje „přerostlé dítě“ se dalo přemluvit a ukecat k určitým, rázným a zásadním změnám. A tak se náš byt změnil v kopu prachu, omítky a nepořádku. Škrábala se omítka, bourala zeď...prachu všude i ve skříních...byla jsem žalostná! No ale dala jsi se na vojnu holka, musíš BOJOVAT! A tak jsme bojovali všichni...i děti! Nebudu popisovat detaily-to by bylo klidně další téma,ale spíše popíšu výsledek boje:
No musím uznat, že jsem spokojená, to moje „přerostlé dítě v podobě manžela“ nejspíš DOSPĚLO a já ho musím pochválit a poděkovat za tu práci a obětavost,, co si s tím dal...MILÁČKU vypadá to opravdu stylově, moc Ti děkuji!!!

Viz foto:1) Obložené stěny v obýváku

obývák

2) Vymalovaný celý byt

obývák

3) No v takové pozici jsem jej zastihla...ani se mu nedivím

přestavba

Krásné léto přeje Bohuša

Milá Bohušo, vy jste toho svého chlapa dočista utahala

Text nebyl redakčně upraven

  • Jak jste na tom s přestavbami a změnami v bytě vy, milé ženy-in?
  • Co jste poslední dobou ve svém bytě změnila? Na jaké změny se chystáte? Budou razantní, nebo spíš „kosmetické“ ?
  • Rády šoupete nábytkem, měníte barvy zdí, nebo alespoň textilií? Měníte byt podle ročního období?
  • Nacházíte pro svou vášeň pochopení i u ostatních členů rodiny?
  • Patříte k ženám, které občas popadne“rapl“a přešoupou nábytek během jednoho odpoledne? Bývá změna k lepšímu, nebo se s pokorou vracíte k zaběhnutému uspořádání?

Napište nám, pošlete foto své přestavby, pochlubte se se svými nápady na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama