Styl

Dala se Kateřina Kornová na dráhu kosmetičky?

Kateřina Kornová si na veletrhu Interbeauty Prague vyzkoušela při testování kosmetiky roli kosmetičky. Jejím objektem byl Muž roku Martin Gardavský, není tedy divu, že jí to šlo jako po másle.

katerina4

Kateřina Kornová vyzkoušela bahenní pleťovou masku z řady HB kosmetiky na Muži roku, Martinovi Gardavském. Všichni také zaznamenali, že Kateřina se vrátila do formy, zhubla dokonce během jednoho roku celých 30 kg a zkrátka vypadá skvěle.

katerina2

„Věnuji se studiu ve škole, cvičím jógu a nejím čokoládu,“ odpověděla se Katka Kornová na otázku, jak se udržuje v nové formě. A jaké jsou její plány do budoucna? „Chtěla bych navštívit Izrael, ta destinace mě velmi láká a v letošním roce jsem si řekla, že budu hodně cestovat.“

katerina

klaterina3

I samotný Martin, který se vrátil nedávno z Brazílie, kde byl pracovně, vysekl Kateřině poklonu, že vypadá úžasně. Co říkáte?

Zdroj a foto: prezentace kosmetiky HB

   
13.04.2015 - Krása - autor: (red)

Komentáře:

  1. [1] knihovna [*]

    Ano, vypadá úžasně. Obdivuji ji, jak se věnovala a věnuje svým dětem. Doufám, že finanční zázemí od pana Korna trvá. Jinak mi není jasné, z čeho K. Kornová žije a hradí si své činnosti a cestování. Ale do toho mi vlastně nic není Sml16

    superkarma: 0 14.04.2015, 10:56:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme