Jaké trable s vánočním dárkem zažívá čtenářka Ondrasek74, to se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu: Co jste našly pod stromečkem. A nezažívá trable jen s dárkem...

Další příspěvek (na neveselou notu) dorazil od čtenářky Ondrasek74. Téma by přitom veselé být mělo, povídáme si totiž o vánočních dárcích.

Čtenářce všichni tady v redakci přejeme, aby všechno dopadlo dobře a nemoc, o které níže píše, se nakonec neprokázala!


Dobrý den všem.

Letošní Vánoce byly velmi zvláštní. Původně jsem nechtěla strojit ani stromeček, ale kamarádi kolem mě „donutili", tak mám krásný stromeček. Jsem doma sama a události před Vánocemi nebyly pro mě příznivé (musela jsem být v nemocnici) a hned po začátkem ledna se tam vracím. Lékaři spekulují o velmi závažné diagnóze, tak jsem neměla vůbec chuť nějaké Vánoce slavit. Bojím se toho, co mi řeknou.

Ještě že jsem měla dárky pro rodiče a rodinu kamarádky nakoupené dost dopředu. Já jsem si přála k Vánocům malý netbook, protože jsem dost cestovala k lékařům a teď asi budu v nemocnici častěji, říkala jsem si, že se bude hodit. Tak jsem si jeden vybrala a objednala. Velká chyba byla rozdělat ho až u stromečku. Mám úplně jiný model, něž jsem si přála, mnohem méně výkonný a na infolince mi dnes řekli, že takto jsem si to objednala :-( Když však tento model zadám do vyhledavače, objeví se „nic nenalezeno" a to ne jen ve zboží ale celkově na internetu. Tak nevím, co to mám za „novinku" když ji ještě nikdo nezná a ani já neznám její parametry. V servisní knížce jsou totiž napsané obecné informace o této značce PC. Objednávala jsem u jednoho z našich největších prodejců elektra, který má i kamenné obchody, ale zdá se, že ani to není záruka.

Velmi mě to mrzí, protože žiji jen z invalidního důchodu a netbook stál skoro celý důchod a ono našetřit na něj není pro mě žádná sranda.

Jinak rodičům mé dárky udělaly radost, maminka dostala zásobu oblečení (stále se jí ještě po povodni nedostává všeho) CD s písničkami J. Černého, taťka dostal pantofle - do nového bytu nové pantofle - nesmělo chybět něco zeleného do lesa a předplatné časopisu.

Šťastná byla i malá kamarádky z nádobíčka do kuchyně, ještě ji nejsou 2 roky, ale už v něm umí krásně vařit a dává nám vše ochutnat :-)

Tak takové byly Vánoce u nás na vesnici.
Ondrasek74

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Pochlubte se svými dárky!
Napište, jaký jste měly letos Štědrý den!

Vyfoťte a pošlete mi k dnešnímu tématu dárky, které jste letos našly pod stromečkem, milé čtenářky. A napište k nim i krátký text (dlouhý alespoň jako tento odstavec) o tom, jak u vás letos proběhl Štědrý den. Za svůj příspěvek k dnešnímu „chlubícímu se" tématu můžete získat dárek od redakce: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže).

woodsova

Reklama