Čtenářka Krupová nám poslala srdceryvný příběh první lásky. Věřím, že vaše srdce pookřeje jako mé. Děkuji Vám Krupová za hezký příběh.

Přeji krásný den s pěkným tématem.

Dneska máme takové melancholické počasí. Sedím doma, nikam se mi nechce a s vámi vzpomínám na mou první lásku.

Měla jsem jich víc, jako asi každá. Ze začátku každého vztahu jsem byla hodně zamilovaná a budoucnost viděla růžově. Pak nastalo období vzájemného oťukávání a poznávání toho druhého a možná i pár hádek kvůli maličkosti. Konce byly vždycky stejné. Můj vyvolený mi prostě přestal zvedat telefony, otvírat, prostě komunikovat. Mladí kluci to tak asi mají. Jak je začne holka nudit a poznají hezčí, zábavnější a neokoukanou kost, prostě ze vztahu vycouvají a dělají slepého  hluchého.... Nechci řešit, kdo udělal chybu a kdo byl v právu. Prostě lásky k mládí patří a život jde dál.

Já ale nejraději vzpomínám na mou úplně první lásku. A ta  byla už ve školce. Byla jsem malinká zrzavá holčička s rovnými vlásky jako vodník. A moc ráda jsem si ve školce hrála s mým kamarádem Arisem. Chodila jsem do školky v Krnově, které tehdy bylo plné Řeků. On byl jeden z nich, ale protože se tady už narodil, mluvil jen česky.

Nevzpomínám si, že bych měla ve školce kamarádku. Hrála jsem si jen s ním. Byl to můj ochránce. Bránil mě před ostatními a hlavně před svým bratrem Borisem. Ten na mě nejspíš žárlil a taky trochu záviděl. Takže mi pořád ubližoval, ale zato vždycky dostal nakládačku od svého staršího bratra .-). Měla jsem ho moc ráda a těšila jsem se, že spolu půjdeme i do první třídy.

Ale jednoho krásného dne přišel Aris do školky a donesl mi prstýnek, jako že se zasnubujeme a abych na něj nezapomněla. Tenkrát jsem ničemu nerozuměla. Nechápala jsem, proč bychom se jako už neměli vidět. Ale on už bohužel věděl, že se stěhuje s rodiči zpět do vlasti a že se vidíme naposled. Mě se to pak doma snažila mamka vysvětlit, ale nerozumím tomu doteď. Od toho dne mám v sobě mnoho otázek a stále žádnou odpověď.

 Vzpomene si ještě na mě? Na Česko, je ženatý a jestli ano, je šťastný? Daří se mu v životě a má stále takový napjatý vztah s bratrem? Vrátil se někdy do Krnova alespoň na dovolenou? ....

Byl mezi námi moc krásný vztah, padla i pusa, vodili jsme se za ruce a jeden bez druhého neudělali ani krok.... ale byli jsme jen děti a ty se prostě přesadí a rostou dál.

Přesto na něj stále myslím. 

První láska je první láska.

Krupová
Text nebyl redakčně upraven


Jak se vypořádat se zklamanou láskou!

  • Kdy a kdo vás v lásce naposledy zklamal?
  • Jak jste se s tím vypořádala?
  • Co byste poradila ženám, které se trápí pro trapiče?
  • Jsou všichni chlapi stejní?
  • Existuje univerzální rada?
  • Jaké bylo vaše největší zklamání?
  • Máte okolo sebe někoho, kdo v tom právě lítá?

Nejen odpovědi na výše uvedené otázky, ale hlavně, příběhy, úvahy a rady posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která mi dnes pošle příspěvek k tématu, odměním krásnou květinou. Kdo to bude se dovíte v 16 hodin!

Reklama