Bulvár

Dagmar Patrasová stráví prázdniny v přírodě

Lesy, rozkvetlé louky, ovce, koně, houby, koupání v rybnících. To všechno podle zpěvačky a herečky Dagmar Patrasové patří k nádhernému létu a prázdninám. Ty každoročně tráví se svou rodinou na chalupě v Českém ráji.

"Byli jsme na dovolené v Chorvatsku, a tak celé prázdniny zůstaneme na naší chalupě. Je tady nádherně a stejně dobře jako u moře. Absolutní klid, krásná příroda, pohoda. Rozhodla jsme se letos v létě pracovat minimálně, abych mohla být přes léto se svou rodinou. Těším se, že si to na chalupě pořádně užijeme," svěřila se Korzu Dagmar Patrasová. "Budeme grilovat, chodit na houby, koupat se v místních rybnících, které mají úplně průzračnou vodu, jezdit na kolech na výlety, no prostě dokonalá prázdninová pohádka," dodala zpěvačka.
Jakmile se rodinná rada rozhodne vyjet na chalupu, začne se zpěvačka a její syn Felix těšit na okamžik, až na zahradě roztopí gril. Prakticky neustále spolu vymýšlejí nové speciality a recepty sbírají i v zahraničí. "Strašně rádi grilujeme s mým synem a nikoho k tomu nepustíme. Neuvěřitelné dobrá je chorvatská kuchyně, a tak určitě vyzkoušíme i tyto speciality. Budeme grilovat maso, ryby, ražniči, čevabčičí a další lahůdky. Už se nemůžeme dočkat," těší se Patrasová.

Zajímavé okamžiky prožívá Dagmar Patrasová, když její dcera Anička pozve na jejich chalupu děti přátel z okolních chalup. Po několika hodinách intenzivních her partě malých prcků spolehlivě vytráví a zpěvačka musí četný zástup hladových krků nakrmit a napojit.

"To jsou fantastické okamžiky. Přiženou se jako vichřice a sní a vypijou, na co přijdou. Děti jsou úžasné a dokonale se všichni vyřádíme. Máme tady i tři veverky, datla a na zahradě i jednoho krtka. Na toho se ale nesmí sahat, i kdyby přeryl třeba celou zahradu, protože je pod přísnou ochranou naší dcerky. Kromě toho nám kočky pravidelně rodí koťata. To v Praze nezažijeme," dodala s úsměvem zpěvačka.
   
09.07.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Efča [*]

  bylo nebylo...

  superkarma: 0 09.07.2008, 19:59:05
 2. avatar
  [4] MEK [*]

  nijak mi nepřirostla k srdci ani jako herečka a ani jako zpěvačka

  superkarma: 0 09.07.2008, 18:51:43
 3. avatar
  [3] tomáš [*]

  Synovi je 24, dceři 12, taťkovi 63 - a já si závistivě představuji, jak spolu všichni tráví celé léto na chaloupce. Všeobecné veselí je prokládáno "nájezdy" pubošů z okolí, kdy o vynikající catering se postará obětavá mamka Dáda.
  Maj´to fajn, že si takhle užijí! Snad z toho krtek nedostane psotník. A co ty kočky a koťata, to je jen tak nakousnuté - snad to nejsou chudinky bezdomovci..?

  superkarma: 0 09.07.2008, 18:46:57
 4. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  Modré z nebe: jí nesnášej CO JIIIIIIIIIIIIIIIIIII NESNASEJ?

  superkarma: 0 09.07.2008, 17:58:32
 5. avatar
  [1] Modré z nebe [*]

  Patrasová ... všechny maminky, co znám tvrdí, jak jí nesnášej a všechny děti všech těch maminek zrovnatak. I já mám z této osoby husí kůži

  superkarma: 0 09.07.2008, 14:31:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme