I přesto, že čtenářka s nickem Dadma v úvodů příspěvku přiznává, že se nerada sama chválí, důvod k tomu rozhodně má. A to hned několik. Přečtěte si její příspěvek a podívejte se na krásnou, originální fotografii.

Dobrý den.
Nemám moc ráda ,když mě někdo chválí, natož abych se chválila sama.Někdy si řeknu ,ale to pouze pro sebe „jo holka tohle jsi udělala dobře,to se ti povedlo“Od druhých mě stačí, když manžel řekne „dnes mě chutnalo ,bylo to dobré“ a nebo když jsem ještě pracovala a šéfová odměnila snahu nějakou odměnou.Měla jsem kolegyni ,která cokoli udělala ,tak referovala ,že to udělala a čekala na chválu.

Za co bych se pochválila sama? Asi za to ,že jsem žila  a ještě žiji,úplně normální život.Pracovala jsem 40 let ve zdravotnictví , vychovala dvě vysokoškolsky vzdělané děti,které pracují ,nekouří ,nepijí,slušně se chovají a mají své rodiny.Snažím se pomáhat,kde mohu.Přispívám našemu psímu útulku, pošlu nějaké DMSky na různé charitativní sbírky, když je potřeba. Mám ještě s více adoptivními rodiči „adoptovanou „ holčičku z Keni. Pohlídáme s manželem dceři vnoučka, jí to pomůže a já mám z toho dobrý pocit.

Naše generace byla vychována k větší skromnosti a poslušnosti. Dnešní mladí lidé jsou více asertivní a je to asi dobře.Člověk by si měl za svým stát a umět si věc obhájit a také se pochválit.

Milé dívky a ženy-in moc vás chválím za pěkné  příspěvky,které sem píšete každý den.

To je „naše“ Sandra.

sandra

Dadma

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Milá Dadmo, já to píšu už v úvodu, máte hodně důvodů, být na sebe pyšná a právem se pochválit.
Oba s manželem máte dobré srdce, takových lidí by mělo být na světě víc.
Děkuji, že jste napsala a poslala i tu krásnou fotografii. Za celou redakci vyřiďte Sandře velký pozdrav.
Saša

Nestyďte se za obyčejnou lidskou vlastnost, jako je chvála, přesněji řečeno samochvála. Když to nikdo jiný za vás neudělá, proč si to dnes nezkusit?
Věřím, že se máte čím a za co pochlubit.

  • Ať už za podařené vánoční cukroví, nebo za překonání některých partnerských vztahů, či za úspěšné zvládnutí autoškoly nebo jízdy na sněhu.
  • Pochválit se můžete také za to, že jste slušně vychovala děti, anebo i za to, že vám to dnes či kdy jindy obzvlášť sluší.
  • A že si toho jiní nevšimli? Všimneme si toho my.

Téma dnešního dne: Za co byste sama sebe pochválila?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Prvních deset nejrychlejších pisatelek odměním 500 body do věrnostní soutěže. Budou se hodit :)

A jedna z vylosovaných si ještě může sama pro sebe dopřát premiovou tabulkovou čokoládu merci.

c

Reklama