Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Dadma a vy se v něm dočtete, co ji letos potrápilo, ale i potěšilo

Dobrý den přeji všem. Jak vzpomínám na rok 2010? Abych pravdu řekla, je to tak napůl. Já jsem po bossingu v práci odešla raději o rok dříve do důchodu a z manžela se po operaci stal invalidní důchodce.Takže jsme nyní doma, lezeme si trochu na nervy a naše příjmy se zkrátily o více než polovinu.

Na druhou stranu vnuk složil úspěšně maturitu a nyní studuje na VŠE v Praze. Druhý vnuk, kterému je rok a půl hezky roste a dělá nám radost. Je to naše zlatíčko. Má ale alergii na mléko, takže to má dcera s jeho jídlem dost komplikované. Vnučka také odmaturovala a je na nástavbovém studiu. Moje děti mají práci i spokojené rodiny a to je pro mámu priorita.

Jinak z toho, co se děje v naší zemi, nejsem vůbec nadšená a nemyslím tím počasí. Ale jak se říká, nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře. A toho se docela obávám. Dnešní článek není moc optimistický, tak nový rok 2011 mě třeba může měčí mile překvapit.

Dadma

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Dadmo, radujte se z toho, co máte, a nedělejte si starosti s tím, co přinese další rok. Jak se říká: Přejdeme řeku, až najdeme most. Jinak vám do toho Nového příštího roku přeji, aby byl pro vás příznivější a šťastnější.

Jak se díváte na rok 2010 vy, milé ženy-in? Čím byl pro vás významný? Co vám dal, nebo vzal? Stalo se v něm něco zvláštního? Která událost byla pro vás nejdůležitější a stojí za zmínku? Co se vám povedlo a co nevyšlo? Dala jste si loni nějaké předsevzetí? Splnila jste si ho?

Pochlubte se, nebo si třeba postěžujte a svěřte se svým kamarádkám na Ženě-in.

redakce@zena-in.cz

Reklama