Rodina

Dadma: Moje děti mají práci i spokojené rodiny, a to je pro mě priorita

Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Dadma a vy se v něm dočtete, co ji letos potrápilo, ale i potěšilo

Dobrý den přeji všem. Jak vzpomínám na rok 2010? Abych pravdu řekla, je to tak napůl. Já jsem po bossingu v práci odešla raději o rok dříve do důchodu a z manžela se po operaci stal invalidní důchodce.Takže jsme nyní doma, lezeme si trochu na nervy a naše příjmy se zkrátily o více než polovinu.

Na druhou stranu vnuk složil úspěšně maturitu a nyní studuje na VŠE v Praze. Druhý vnuk, kterému je rok a půl hezky roste a dělá nám radost. Je to naše zlatíčko. Má ale alergii na mléko, takže to má dcera s jeho jídlem dost komplikované. Vnučka také odmaturovala a je na nástavbovém studiu. Moje děti mají práci i spokojené rodiny a to je pro mámu priorita.

Jinak z toho, co se děje v naší zemi, nejsem vůbec nadšená a nemyslím tím počasí. Ale jak se říká, nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře. A toho se docela obávám. Dnešní článek není moc optimistický, tak nový rok 2011 mě třeba může měčí mile překvapit.

Dadma

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Dadmo, radujte se z toho, co máte, a nedělejte si starosti s tím, co přinese další rok. Jak se říká: Přejdeme řeku, až najdeme most. Jinak vám do toho Nového příštího roku přeji, aby byl pro vás příznivější a šťastnější.

Jak se díváte na rok 2010 vy, milé ženy-in? Čím byl pro vás významný? Co vám dal, nebo vzal? Stalo se v něm něco zvláštního? Která událost byla pro vás nejdůležitější a stojí za zmínku? Co se vám povedlo a co nevyšlo? Dala jste si loni nějaké předsevzetí? Splnila jste si ho?

Pochlubte se, nebo si třeba postěžujte a svěřte se svým kamarádkám na Ženě-in.

redakce@zena-in.cz

   
29.12.2010 - Rodina - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [6] Jarkka [*]

  Rodina je vždycky priorita. V kruhu svých blízkých se žije nejlépe.

  superkarma: 0 15.11.2012, 08:36:37
 2. avatar
  [5] SNÍŽEK [*]

  taky si lezeme s manželem na nervy,klasika Sml80

  superkarma: 0 29.12.2010, 17:49:56
 3. avatar
  [4] hannah58 [*]

  Hýčkejme si to příjemné!

  superkarma: 0 29.12.2010, 13:34:44
 4. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  dadma — #1 Kdyby alergii na mléko neměl můj zeť, ani bych nevěděla, že to může existovat. Vždyť jsme savci!  Než poprvé přijel, hledala jsem na netu, co u nás smí/nesmí. Rovnou mi řekl, že raději kousek pravého másla než doporučované tuky, po nich mu je špatně, sotva je vidíSml30. Svíčková ze sojového mléka je dokonce i jedlá. Sml30Dcera se přes net radila s MUDr Cajhamlovou a ta doporučila u něho podrobné psychologické vyšetření. Je to prý dospělý člověk a u něho stav zhoršují psychosomatické příčiny. On je schopen s ohromnou chutí sníst cokoliv a na hrůzné noce je prý už zvyklý, jak sám říká.

  superkarma: 0 29.12.2010, 12:05:59
 5. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  dadma — #1 Sml22 také to nevidím v politice optimistickySml23  a s tím doma oba dva, jj znám, už si dlouhý roky sem a tam lezeme na nervy, ponorka funguje na plný obrátky Sml30

  superkarma: 0 29.12.2010, 11:51:37
 6. [1] dadma [*]

  Děkuji Daně Svobodové,za její optimismus a přeji jí i celé redakci vše nejlepší a aby byl rok 2011 pro ně opravdu šťastný a úspěšný.

  Milá Dano přes řeku by mě i naší zemi stačil i brod.

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #2
  2. na komentář reaguje OlgaMarie — #3
  superkarma: 0 29.12.2010, 11:22:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme