D-Link, lídr v oblasti domácích bezpečnostních kamer a Wi-Fi konektivity, rozšířil sortiment svého systému mydlink zavedením nové všestranné HD Wi-Fi monitorovací kamery DCS-936L. Nalezení optimálního umístění této kamery doma nebo v kanceláři je snadné díky jejímu vestavěnému Wi-Fi lokátoru, který indikuje sílu Wi-Fi signálu.

dlinkDCS-936L je aktuálně nejdostupnější HD kamera, která umožňuje zákazníkům nepřetržité celodenní sledování jejich domu nebo kanceláře z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače odkudkoliv na světě. Její revoluční konstrukce s otočnou hlavou znamená, že může být umístěna podle potřeby na polici nebo namontována na zeď či strop a přitom stále dokáže poskytovat obraz se správnou orientací.

Jako součást rodiny mydlink nabízí i tato HD Wi-Fi kamera snadnou instalaci a nepřetržitý přístup, abyste si nemuseli dělat starosti a měli vše pod kontrolou. Mezi její největší přednosti patří:

  • Připojení k Wi-Fi – Umístěte kameru kdekoli doma nebo v kanceláři v dosahu stávající Wi-Fi sítě a vestavěný Wi-Fi lokátor vám přesně ukáže sílu Wi-Fi signálu v reálném čase.
  • Perfektně čistý obraz i zvuk ve dne i v noci – HD rozlišení 720p poskytuje detailní přehled o dění doma nebo v kanceláři a automatické noční vidění zajišťuje viditelnost až na 5 metrů, když zapadne slunce.
  • Širokoúhlý objektiv – Pokryje větší část místnosti bez nutnosti přidávat další kamery.
  • Inovativní design – Stylový design kamery přináší bezkonkurenční flexibilitu z hlediska volby místa instalace, aniž by tím byla narušena správná orientace obrazu.
  • Detekce zvuku a pohybu s nastavením odesílání varovných zpráv a nahrávání – Zajistěte si, že vám nic neunikne. Nechejte si posílat upozornění na smartphone nebo e-mail, když je detekován pohyb nebo zvuk, nebo jednoduše vložte do kamery microSD kartu pro záznam sledovaných událostí.
  • Snadné nastavení a žádné poplatky – Nastavení přímo ze smartphonu pomocí bezplatné aplikace mydlink Lite a přístup z libovolného místa na světě bez neustálých výdajů za předplacené služby.
  • Bezpečný přístup – Dvouúrovňové zabezpečení pomocí funkce Wi-Fi Protected Access a výkonné šifrovací technologie zaručuje privátní a bezpečný přístup k přenosu z kamery přes internet.

„Nová HD Wi-Fi kamera přináší do našeho portfolia produktů mydlink další výhody pro zákazníky. Její nenápadný design, cenová dostupnost a jednoduché použití z ní dělají ideální výchozí prvek pro ty, kdo se snaží vytvořit chytřejší a bezpečnější domácnost či kancelář,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Stejně jako celá naše řada technologií kamerového dohledu je i DCS-936L příkladem úsilí společnosti D-Link dodávat spotřebitelům inovativní řešení, aby mohli zůstat v trvalém kontaktu se vším, na čem jim nejvíce záleží.“

DCS-936L umožňuje nahlédnout kdykoli do domu nebo kanceláře z libovolného místa na světě rodičům, malým podnikatelům nebo komukoli, kdo potřebuje ochránit něco cenného. Možnost vidět v reálném čase a zaznamenávat důležité události dává zákazníkům větší jistotu, že mohou odjet na dovolenou nebo služební cestu, aniž by si museli dělat starosti o svůj dům nebo kancelář.

Dostupnost a cena

DCS-936L je nyní k dostání v České republice a na Slovensku za doporučené maloobchodní ceny 2 499 Kč nebo 91,90 EUR včetně DPH.

Technické parametry HD Wi-Fi kamery (DCS-936L):

·         Hardwarový profil kamery

·         1/4“ 1megapixelový progresivní CMOS snímač

·         Noční vidění na 5 metrů s vestavěnými infračervenými LED

·         Minimální osvětlení: 0 lx se zapnutými IR LED

·         Vestavěný přepínatelný infračervený (ICR) filtr

·         Vestavěný mikrofon

·         4x digitální zoom

·         Ohnisková vzdálenost: 2,45 mm

·         Světelnost: F2.4

·         Zorný úhel:

o   (vodorovně) 100°

o   (svisle) 54°

o   (diagonálně) 120°

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

dlink1

Reklama