...řekla na včerejší tiskové konferenci ředitelka nové soutěže krásy Simona Krainová. A s trochou nadsázky by se dalo říct, že její modelingová soutěž nestojí o „cvičené opičky“, ale o opravdové profesionálky, které se prosadí i ve světě

tiskovka

„Jde o přísně modelingový projekt. Dáme mladým dívkám šanci uplatnit se v zahraničí, proniknout do světového modelingu. Jestli obstojí v tvrdé konkurenci, už je jen na nich. Dívka, která chce uspět, musí být jedinečná, neopakovatelná, ale zároveň tvárná, se schopností proměny. Velkou roli hraje i disciplína,“ řekla mimo jiné Simona Krainová, která ví, o čem mluví, neboť se jako jedna z prvních v tvrdém světě, jakým je zahraniční modeling dokázala prosadit a udržet.

Porota, která bude dívky na konkurzech vybírat, bude tvořena pouze skauty ze zahraničních agentur. To je pro dívky skvělé, neboť ty, které zaujmou, mohou okamžitě vyjet na zahraniční pobyt. A možná nastartovat slibnou kariéru.

První ročník Czechoslovak Top Model 2013 je na svém startu. Jde o Česko-Slovenský projekt a první výsledky uvidíme již za rok.

norek

Simona Krainová ochotně zapózovala ve své úžasné norkové vestě

františka

Na akci nemohla chybět ani módní policistka Františka, se kterou se Simona srdečně přivítala

Součástí tiskové konference byla i krátká módní přehlídka značky RESERVED, která je jedním z mnoha partnerů projektu.

rezervd

móda

rezervd

Na celou přehlídku této značky se můžete těšit v nejbližších dnech.

Reklama