Také chodíte cvičit především proto, abyste vypadala dobře? Teď už není důvod, proč byste měla čekat na „potom“. V oblečení z nové kolekce adidas Women můžete vypadat skvěle už během samotného cvičení. A co víc, sportování v něm bude mnohem zábavnější.

adidas

Dopřejte si výhody funkčního oblečení bez módních kompromisů. Správně zvolený outfit vám zajistí nejen dostatečný rozsah pohybu, ale také podporu na potřebných místech, bude vhodně odvádět pot a regulovat optimální teplotu během cvičení. Navíc vám bude i slušet.

Elegantní sportovní tričko Studio Power Core v černé, bílé nebo fialové barvě je přizpůsobené ženskému tělu a zajišťuje ideální cirkulaci vzduchu díky technologii Climacool. Skvěle tak doplňuje sportovní podprsenku Techfit Bra, která vám dodá nezbytnou podporu a komfort, aniž by vás omezovala v pohybu.

Pokud jste přes léto trénink zanedbávala, oceníte především kompresní elastické kalhoty Techfit ¾ Tight, které zpevní vaše svaly a zlepší držení těla. Bavte se originálním potiskem na příjemném materiálu Climalite vyvinutém pro efektivní odvod vlhkosti.

adidas

Do tělocvičny si nazujte fitness boty adidas Adipure 360 Celebrations unikátní vnitřní konstrukcí, které umožňují naprosto přirozený pohyb chodidla a zároveň jsou při cvičení dostatečně stabilní. Leopardí potisk na bezešvém svršku jednoznačně podtrhne celý váš stylový look.

Další inspiraci, jak vyladit váš sportovní šatník, naleznete zde.

Reklama