Dnešní téma sice zní: Váš vztah k nahotě, ale v tomto příspěvku k němu žádné vyjádření nenajdete. Čtenářka Milena poslala příspěvek k tématu, které proběhlo v magazínu minulý týden a zabývalo se každodenními rituály. Rozhodl jsem se její příspěvek uveřejnit a děkuji jí za něj, přesto ho nemohu počítat jako soutěžní...


Můj ranní rituál je cvičení. Když si nezacvičím, jsem nemožná a bolí mě celé tělo. Cviky jsem si zvolila sama, aby mi vyhovovaly. Když jsem je předvedla odbornici, hned je zamítla a naučila mě cviky jiné. Bohužel mě k tomu, abych byla ráno fit, nepomáhají. Vrátila jsem se zpět ke svým cvikům a přidala pro jistotu ještě ty od ní. Nejprve cvičím v leže, pak v sedě na krční páteř, potom ve stoje a nakonec přidám pár dřepů. Při každém cviku je důležité se hodně nadechnout a všechen nadechnutý vzduch vydechnout. Poté jdu do koupelny a vlažnou vodou se osprchuji. Je to můj takový denní rituál, který provozuji již spoustu let a bez něho bych byla nemožná.

Přeji hezký den,
Milena

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama