Ahoj Radime a sexumilné ženy-in!

V mládí mě chtěli dostat chlapi na lavičce v parku, v autě, jeden dokonce v odstaveném autobuse. Zkoušela jsme to na pryčně ve stanu, ale nějak to moc nešlo. S exmanželem jsme to dělali v lese na jehličí i ve stanu na tvrdé zemi, často v maličké koupelně zezadu, protože náš syn byl nespavec. Největší divočinu jsem zažila po rozvodu v autech, protože dospívající syn byl horší než bodyguard, nouzovým řešením byla dodávka, ale i zadní sedadla veteránů. Deka v přírodě s otevřeným nebem nad hlavou je taky super a na čumily už jsem si zvykla.

V našem akvaparku je fajnová vířivka velmi oblíbená mezi mládeží. Osahávání pod plavkami je naprosto běžné, ale několikrát jsme byli s mým současným přítelem svědkem soulože přímo v bublinkách vedle nás a dokonce jsme pomáhali jedné slečně lovit uplavané kalhotky.

Bohužel my dva jsme trochu rozměrnější, tak musíme čekat až skoro do zavírací hodiny, abychom měli vířivku jen pro sebe. Některé páry využívají umělou jeskyni, protože si myslí, že za padající vodou není nic vidět, ale netuší, že je v jeskyni je boční otvor pod vodou.

Ale v převlékacích kabinkách je dost místa a nejsou tam namířeny kamery, i když jeden nikdy neví... Pračku mám bohužel nevhodné velikosti, ale sprchový kout využíváme často k předehře. Kuchyňský stůl má správnou výšku a nejlepší je křeslo. Takže postel ano, ale jen jako jedna z fází během našich hrátek.

Bonda


Tak ten boční otvor by mě vyloženě zajímal, protože si to nedokážu představit. To se díváte pod tou vodou? nebo jako jak to funguje?:) A k veselému sexuálnímu životu rozhodně gratuluji, to je vždycky lepší než nuda pouze na posteli.

A naučit se odfiltrovat čumily… To je vůbec nejlepší, ale já bych to asi nezvládl. To se klidně přiznám…

Reklama