prý tvrdí „zlé jazyky“, přesto patří k těm nejoblíbenějším, které si češe naše čtenářka s nickem slavuska. Na své vlasy příliš velké nároky neklade a před dovolenou, která ji teprve čeká, si je nechává jen trochu zastřihnout

Přeji krásný den všem čtenářkám. 
Já nejsem typ ženy, která tráví v koupelně několik hodin denně, takže z vlasové kosmetiky používám jedině šampon. Namočit vlasy, 2 krát namydlit, opláchnout, vytřít ručníkem, a nechat uschnout.. Vlasy si myju každý druhý až třetí den. Plus se cca dvakrát denně učešu. To je moje veškerá péče o vlasy.

Takže na dovolenou si s sebou neberu ani barvu, ani kondicionér, ani fén a žehličku. Ke kadeřnici chodím 1-2 krát ročně, jak mi to vyjde. A jelikož mám teprve před dovolenou, tak jsem zrovna na zítra objednaná ke kadeřnici, jen na ostříhání. Abych měla na dovolenou letní sestřih, přeci jen mám už vlasy za ten rok dost dlouhé. Jdu k nové kadeřnici, u které jsem ještě nebyla, tak jsem docela zvědavá, co mi na té hlavě vykouzlí.  Nemám žádný extra střih, který by byl můj oblíbený, vždycky jen řeknu, že to chci zkrátit, co nejvíc, ale jen tak, aby mi z vlasů šel udělat culík. 

 Párkrát jsem si jen tak na zkoušku nechala udělat pár proužků blond melíru, letos si ho možná zase nechám udělat po dovolené, ještě uvidím. 

Až asi do svých 20 let jsem nosila kšiltovku každý den, poslední roky jsem od toho upustila, přišlo mi, že k matce se to jaksi nehodí. Takže většinou nosím vlasy volně rozpuštěné, jen občas je svážu do culíku. Zlé jazyky sice tvrdí, že culík není účes, ale podle mě to účes je, ten nejrychlejší a nejpohodlnější. 

slavuska

Milá slavusko, nenechte se zvyklat, že culík není účes. Řekla bych, že jeden z nejoblíbenějších

Text nebyl redakčně upraven

Reklama