Povídka č. 14: Cukr

Probudila se do příjemného rána. Krásné slunečno, škoda, že manžel odjel zase daleko. Tak málo byli spolu. Už se jí tolik nestýskalo jako včera večer, ale pořád nebyla ve své kůži. Tak vstala a šla do koupelny. Ošplíchla si tvář, pročísla vlásky a vycenila na sebe zoubky. Usmála se. Pěkné tesáky.

Uvařila si čaj a namazala chleba máslem. Křupavý chlebíček a dobrý anglický čaj byla její oblíbená snídaně. Otevřela knihu, pomalu upíjela čaj a občas ukousla sousto. Pak vše sklidila a šla si vyčistit zuby. Byla připravena na nový den. Trochu se protáhla na rotopedu, namalovala lehce obličej, čímž zvýraznila své krásné oči, a leskem přetřela rty. Vypadala jako poupátko. Chvíli bezcílně chodila po bytě a pak si opět sedla ke knize…

Slyšela nějaké kroky za dveřmi a pak zvonek. Šla se podívat kukátkem a uviděla sousedčina syna. Kolik mu tak je? Sedmnáct? Osmnáct? Otevřela dveře. Hezky pozdravil a poprosil o cukr, že si vařil doma čaj a nemá ho čím osladit. Jestli by byla tak hodná a pár kostek mu půjčila. Maminka je prý v nemocnici a on ani pořádně neví, co kde doma je.

Pozvala ho dál, že mu cukr samozřejmě dá. To není problém. Vešel. Šli do kuchyně. Vyndala cukr. Pak se zeptala, zda si nechce dát čaj u ní. Všimla si, jak na ni zírá. Usmála se tomu. Takový chlapeček. Posadil se ke stolu a ona dala vařit další vodu. Zalila čaj v konvici a vyndala dva hrnečky. Na stůl položila lžičky a cukřenku.

Ačkoli byla otočená zády, cítila jeho pohled. Uvědomila si, že na sobě má jen dlouhé tričko. Celkem nestoudně si ji prohlížel. Zalila čaj a posadila se ke stolu. Zeptala se ho na maminku. Něco povídal, ale zjistila, že je absolutně nesoustředěná. Stýskalo se jí po manželovi. Viděla ho tak málo. Prostě a jednoduše jí chyběl.

Přestal pohybovat rty a tázavě se na ni díval. Vzpamatovala se. Prý jestli jí nic není, že má tak smutné oči. Zaleskly se jí v nich i slzy. Rozpovídala se o manželovi, jak je často na cestách a jí je doma samotné smutno. Řekl, že to zná, maminka na tom bývala podobně, tedy spíš ještě hůř. Rodiče se rozvedli a on žil jen s ní. Někdy se na krátký čas u nich vyskytoval nějaký muž, ale nějak jí to nevycházelo. To chápala.

Dolila čaj a přitom zavadila o jeho ruku. Úplně sebou škubl. Málem ho tím čajem polila. Trochu vyšplíchla na stůl i na sebe. Ze stolu to setřela papírovým kapesníčkem a sama šla do koupelny, na tričku by mohly zůstat fleky. Nějak to ale přehnala s vodou a byla docela zmáčená, když se vrátila do kuchyně. Chladnou vodou jí ztuhly bradavky a on si toho všiml. Viděla, jak mu potemněly oči, a zarděla se. Je to přece jen sousedčin syn, takový chlapeček, ale jak se na ni dívá!

Projela jí tělem touha. Prostě to zkusí. Položila ruku na jeho, která ležela na stole, dalo by se říct, že bez užitku. Ztuhl na něm každičký sval, jistě i ten nejdůležitější. Celý se jakoby orosil. Začala ho jemně hladit po hřbetu ruky. Viděla tu bouli. Už se nemohla dívat na nic jiného. Fascinovaně sledovala, jak se zvětšuje, a s tím rostlo i její vzrušení. On se stále díval na tričko, které jak bylo mokré, odhalovalo většinu jejích půvabů. Tak, jak byla ona přitahována pohledem k jeho rozkroku, tak on zíral na její poprsí. Tuhé bradavky přímo sváděly k dotekům a polaskání.

Osmělil se, zvedl ruku a jedné se dotkl. Zhluboka vydechla. Nesmírně ho vzrušil dotek na jejím ňadru a jeho pták zmohutněl a chtěl roztrhnout kalhoty. Když to viděla, poklekla a pomohla mu jediným rázným trhnutím zipem. Zůstala na kolenou a začala se s ním mazlit. Úplně ztuhl. Celý.

Zašeptala: Uvolni se. Jemně olízla špičku žaludu a pohlédla vzhůru. Měl hlavu zvrácenou dozadu a chrčivě dýchal. Dala si na práci jazýčkem hodně záležet. Šeptal něco nesrozumitelného, ale jak mu pták stále tuhnul, bylo jasné, že si to taky náramně užívá. Ještě víc ztuhl a zaškubalo mu v něm. V tu chvíli jí začal pusinku plnit dávkou panického semene.

Úplně se vyděsil a chtěl se odtáhnout, ale držela si ho pevně a nepustila, dokud nevysála všechno až do konce. Seděl jako opařený. Co to udělala? Strašně se styděl, že jí nějak ublížil, urazil ji. Nevěděl, kam s očima. Vstala, pohladila ho po tváři a pošeptala, že to bylo velmi krásné. Překvapeně k ní vzhlédl. Opravdu? Pak se osmělil a rukama jí zajel pod tričko až na prsa. Začal je hladit a hlavně našel její tuhé bradavky. Vyhrnul jí celé tričko až nahoru a přisál se ústy na jednu, pak i na druhou. Svlékla si je celé a zůstala před ním zcela nahá. Prádlo jí na doma přišlo zcela zbytečné.

Jeho pták byl stále – nebo opět –  tuhý jako stěžeň. Rozkročila se nad ním a mírně poklesla v kolenou. Špička žaludu se dotkla její vzrušené pičky. Začala zlehounka dosedat. Byl pěkně tuhý, vlhký od jejích slin a mírným dosednutím ji začal pěkně roztahovat. Třeštil na ni oči. Co to provádějí? Pak se rozhodla, že je už řádně připravena, a dosedla celou vahou. Zajel do ní prudce až po kořen. Zastavila se a vychutnávala si jeho mohutnost. Začala se rytmicky zvedat a zase klesala až dolů. Byl fascinován, jak se jí pohupovala ňadra. Laskal je jazýčkem a ona ho líbala do vlasů. Tohle nebyl žádný čajíček, myslela si. Tohle byl pořádný, silný odvar.

Na manžela si v té chvíli ani nevzpomněla. Musí si to zařídit tak, aby s ním mohla být co možná nejčastěji. Ucítila, že výrazně ztuhnul, bude nejspíš opět stříkat, a zrychlila své pohyby. Zatnul zuby, cosi vykřikl a stříkal. Ještě víc, než předtím. Plnil ji mohutným výstřikem, chrčel a drtil jí zoubky bradavku. Ještě chvíli na něm rajtovala a pak to přišlo i na ni. Vykřikla a stahovala mu ptáka v nádherném orgasmu.

Zůstali bezvládně sedět. Pak ji začal nesměle líbat a hladil jí záda až na prdelku. Cítila, jak z ní tečou jejich smíchané šťávičky. Polehoučku se zvedla a šla se opláchnout. Přišel do koupelny za ní. Pěkně mu ho umyla. V jejích rukou zase začal tvrdnout. Ten je ale při síle, pomyslela si nadšeně.
Už ale bude muset jít, něco slíbila vyřídit. Pohladila ho po hlavě i po hlavičce, pošeptala, že může kdykoli přijít, a budou pokračovat. Usmál se šťastně, zapnul kalhoty a bez cukru odešel domů…

meryl.theta

Vyberte nejlepší povídku! Hlasovat můžete ZDE!

Reklama