Dobré odpoledne do redakce,

tak jsem si vzpomněla na jednu situaci, kdy jsem měla sto chutí vraždit.

A tím, kdo měl být zabit, je můj milovanej pejsek.

Je to temperamentí stoření, který mě dokáže svým kukučem rozněžnit, ale někdy jsou opravdu situace, kdy bych ji nejraději naporcovala a nacpala do mrazáku.
Už když jsme si ji odváželi domů, mi během cesty roztrahala svými zoubky a drápky kabát, ale odpustila jsem jí to, protože jsme přeci byli noví pánečkové :o))

Doma se jí velmi líbilo a zamilovala si gauč, na kterém se rozvaluje dodneška. Jen když jsem odcházela do práce a neuklidila si boty a oblečení, našla jsem ho záhy totálně rozkousané.

Za oběť padlo 6 párů kožených bot, 3 čepice, 2 rukavice, několik triček a asi patery tanga, které si vytáhla z koše na prádlo :o((

Jinak to je zlatý pejsek, na ostatní zvířátka v okolí neútočí, děti miluje a radostným skákáním vyrazila chudákovi mojí 8mi leté sestře zuby. Dokonce se umí sama obsloužit. Když zapomenu např. na plotně chladnoucí květákovou polévku a bochník chleba – nezbyde po tom ani památka.

A teď ta příhoda, kdy měla opravdu "namále".

S přítelem jsme k večeru šli venčit naše čubiny, a protože už se pomalu stmívalo, vypustila jsem toho svého draka v domnění, že se opravdu nemůže nic stát.
Jenomže co čert nechtěl. Na protější cestě si to šinul cyklista, a ta potvora to vzala jako náramnou srandu a začala ho honit. Cyklista místo aby zastavil, ještě přidal, což ona brala jako výzvu k závodům.

Už jsem se s ní pomalu loučila, protože jak zmizel v dálce cyklouš, tak zmizela i ta moje mrcha. 

Měla jsem na ni hrozný vztek, ale co jsem v tu chvilku mohla dělat – utíkat za nimi by mi moc nepomohlo a navíc jsem v té době byla ve 4 měsíci těhu.

Po asi 15 minutách jsem v dálce zahlédla stín toho cyklisty, který se k nám blížil, a samozřejmě za ním ten můj magor s jazykem až u země.
Když k nám ten kolista dojel, tak jsem odchytla tu chlupatou... a  omlouvala se cyklistovi. Ten mi sdělil, že mu čubina roztrhla kaťata a že stály 1.400 Kč, které chce uhradit. Kalhoty jsem zaplatila a čubu seřezala.

Ta na mě hodila takový pohled, že na zadek dostala neprávem, protože ji prostě ten cyklista vyzval k závodění, a ať si rozhodně nemyslím, že příště by zase neběžela.

Ale jinak je to zlato :o))

Ryta


My měli s přítelem půjčenou miloučkou tatínkovu kočičičku - na hlídání, než se páníček vrátí z dovolené. Míša byla děsně uražená, takže jsme ji nejdřív celý večer hledali v domění, že odešla oknem, pak další dva dny nejedla a pak si našla úžasné místo na pozorování v koši s čistým povlečením. Zbytek dní trávila tam nebo rozhazovala píseček po pokoji. Celý týden po odchodu Míši jsem válečkem přejížděla všechno povlečení a v umyvadle se kupila obří hromada kočičích chlupů. GRRRRR!

Reklama