Tajemno vzbuzuje ve čtenářce Elis19 hrůzu. Přesto má ale schovaný jeden talisman, usušený čtyřlístek. A od koho? To už si musíte přečíst samy.

To je krásné, milá Elis19, ať Vám čtyřlístek přináší štěstí celý život. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den, odjakživa mám nedůvěru ke všemu neznámému a tajemno ve mě spíš vzbuzuje hrůzu a ježí se mi vlasy. Řekla bych, že nějaké věci mezi nebem a zemí jistě existují, už toho bylo k tomuto tématu hodně napsáno a také nevidím důvod, proč by si lidé jisté věci vymýšleli. Věřím, že jim, alespoň některým tato víra v životě pomáhá ale můj šálek kávy to rozhodně není. Možná mohu připadat někomu směšná, ale já bych nikdy nezašla ani k léčiteli, je mi velmi nepříjemný pocit, že do mě tzv. vidí. Na filmy se spirituální tématikou se také nemohu dívat, měla bych pak zlé sny.

Talisman mám pouze jediný a to usušený čtyřlístek, který mi před několika lety našel a přinesl můj manžel. Nosím ho neustále v peněžence a vždycky když mne čeká něco nepříjemného nebo důležitého, tak si na něj vzpomenu. Neříkám, že mi nosí štěstí, ale pro mne je důležité, že když mi ho dal mě nejmilejší člověk, tak mě tato myšlenka hodně posílí.

Zdraví Elis19

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Máte talisman?

  • Věříte v moc talismanů?
  • Máte doma nebo nosíte u sebe nějaký svůj talisman?
  • Jaký to je?
  • Co si myslíte o lidech, kteří se talismany zabývají?
  • Existují podle vás nějaké věci mezi nebem a zemí, které se rozumově nedají zdůvodnit?
  • Máte nějakou zajímavou příhodu spojenou s talismanem?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jako vždy jedna z vás získá dárek, tentokrát to je: knížka Zdeňka Svěráka Po strništi bos (nakl. Fragment). Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je TALISMAN. Předem děkuju!

sver

Reklama