Vztahy

Čtyři rozchody od Vlaďky

Rozchody, pro mě celkem zajímavé téma. Nikdy se mnou můj přítel nevydržel déle než 3 týdny (jeden ex teda ty 3 týdny jo, ale z toho jsme se 14 dní neviděli). Byla jsem z toho zklamaná. Považovala jsem se za krvelačnou mrchu, protože ani jeden ex mi nedokázal do očí říct, že je konec. Jak, kdybych ho za to chtěla zabít, nebo já nevím.

Rozchod č. 1
S prvním exem  Láďou jsem se seznámila na tréninku karate. Jednou jsme měli nějaké závody, či co a on přede mnou balil mojí spolužačku, která se přišla na závody podívat. Zeptala jsem se Ládi, zda je vše o.k. a nechce mi něco říct? To bylo sladkých řečiček a snad nežárlíš, atd. atd. atd. Rozloučila jsem se s Láďou, sedla na bus a jela dom. Než jsem přijela domů, tak mi na mobilu blikala SMS: "Já si to rozmyslel. Už s tebou chodit nechci. Dal jsem se dohromady s tvou spolužačkou. Čau. Láďa."

Místo abych brečela nad zlomeným srdcem, smála jsem se té situaci.

Rozchod č. 2
Tak ten byl s mým kamarádem Kájou. S Kájou jsme se kamarádili čím dál vřeleji. Až mi jednou nabídl chození. Neváhala jsem a kývla. Asi za 10 minut přišel s tím, že chození byla blbost a zničí se tím naše kamarádství. Takže ode dneška jsme zase kamarádi. Tím zabil nejen náš vztah, ale i naše kamarádství.

Rozchod č. 3
Honza, milej kluk docela. Koukatelnej sice ne, ale uměl tak krásně básnit, vozil mě ze školy domů, nosil růže kradené z parku, trhal mi tulipány v záhoncích u fontány, fialky mi koupil na rohu. Chodil se mnou dva týdny a po dvou týdnech zavolal. "Promiň, jsi na mě moc. Měj se hezky a čau." Co je to "moc" tou jeho básnickou řečí? To jsem se nikdy nedozvěděla.

Rozchod č. 4
Byl krásnej, exotickej, romantickej, černoušek Hugue. Krásně jsme spolu proťapkali celé Ústí n.L., hezky ruku v ruce. V Ústí bydlel jen přes týden v ubytovně, kvůli škole. Na víkend jezdil domů do Bíliny. Jednou musel do Bíliny na celých 14 dní. Ó to bylo loučení a slibů, že až přijede, vše si vynahradíme. Ani mi nedal vědět, že je zpět v Ústí. Jednou jsem ho potkala při cestě ze školy. Šel ruku v ruce s nějakou zrzkou. Řekl zrzce, že si něco musí vyřídit, ať na něj chvilku počká. Odvedl si mě stranou a řekl: "Není to jak si myslíš, večer ti brnknu. Kámoška potřebovala trochu utěšit." Zkoprnělá a neschopná slova jsem odešla bez rozloučení. Večer mi volal: "Víš, něco jsem ti zapomněl říct. Já jsem vždycky věrný aspoň dvěma. Ale ty budeš vždy ta první. Jestli nechceš být první a chceš být jediná, tak promiň, ale je konec." "Tak neprominu, a konec teda je." Dodnes na toho raracha ráda vzpomínám. Byla s ním alespoň legrace. Je to jediný můj ex, který když mě někde potkal, neklopil očí dolů, nepřehlížel, nebál se na mě mávnout a prohodil se mnou několik slov.

Má kámoška mi tehdy řekla: "Děvče, až ty s někým vydržíš dýl jak měsíc. Toho si vezmeš. Tomu věř." A tak se stalo. Několik týdnů po černouškovi, jsem potkala mého manžela. A to dokonce v gay clubu :D.

Vladka006

Text nebyl redakcí upraven.

Gay club je jedno z nejoriginálnějších seznámení manželské dvojice vůbec!

Dnešní téma: Rozchod!

Napište nám, cokoliv vás napadne na téma rozchody. Popište rozchody, kterými jste prošla, způsob, jakým se rozcházíte vy. Napište nám o nejoriginálnějším rozchodu, o kterém jste kdy slyšela.

Své příspěvky na téma ROZCHOD posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé e-maily budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát hrajeme o dárkový balíček čajů Pickwick se stylovým hrnečkem.

   
07.01.2011 - Láska a vztahy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] enka1 [*]

  Sml16Na ten superčlánek si vzpomínámSml30

  superkarma: 0 07.01.2011, 12:41:47
 2. avatar
  [8] selinka [*]

  vladka006 — #7 dekuji za vysvetleni, uz jsme cetla i manzeluv prispevek - ten zaver mate oba krasny Sml67

  superkarma: 0 07.01.2011, 12:13:47
 3. avatar
  [7] vladka006 [*]

  selinka — #3 Spíš, co tam dělal on, ne? Sml30 Už jsem to psala. Ale tak ve zkratce. Kámošky Lady ex jí zapomněl říct, že je ženatej. Byl dj v gay clubu. Tak jsem tam s ní šla se mu pomstít. Ona vzala svého současného přítele a ještě jednoho kámoše Dádu. Já vzala ségru. Byla nás na toho exe banda. Chtěli jsme se mu pomstít a pak odejít od jiného disko klubu pro hetero, kde čekali další dva Ladini kamarádi. Jenže z původního plánu sešlo. Jeden kámoš z diskotéky odjel domů a ten druhej (můj manžel) přišel za náma do gay clubu. Bylo to hezky pomotaný. Ségře se líbil Dáda, ale Dádovi jsem se líbila já a furt mě chtěl bavit. A když pak přišel můj manža, všiml si, že mě Dáda balí a není mi to příjemné, tak se galantně zeptal, jestli bych byla takhle hnusná i na něj a já se na manžu navěsila a už nepustila Sml57.

  1. na komentář reaguje selinka — #8
  superkarma: 0 07.01.2011, 10:45:32
 4. avatar
  [6] DarkAngel [*]

  Známá po 3 letech společného žití zjistila, že je přítel gay. To je na odstřel. Ale on to "údajně" také dlouho nevěděl!!!Sml52

  superkarma: 0 07.01.2011, 10:36:52
 5. avatar
  [5] heligona [*]

  selinka — #3 já mám dojem, že to tu už psala Sml16

  superkarma: 0 07.01.2011, 10:33:41
 6. avatar
  [4] malvina [*]

  Vladko,   rozchod  č. 1 formou Sms  je  docela   velká   hnusárna.  Ten kdo pošle  sms  typu....." končím", je  pro mně slaboch,  pokrytec,  .......

  superkarma: 0 07.01.2011, 10:32:20
 7. avatar
  [3] selinka [*]

  BastMetztli — #1 naskýtá se otázka, co tam Vlaďka dělala? Sml16

  1. na komentář reaguje heligona — #5
  2. na komentář reaguje vladka006 — #7
  superkarma: 0 07.01.2011, 10:28:02
 8. [2] Nicolenka [*]

  Jejda Vladi, tak to mi připomíná můj rozchod (který se tu asi během dne objeví) já ho sice nepoznala v gay clubu, ale i tak... Sml15

  superkarma: 0 07.01.2011, 10:27:42
 9. avatar
  [1] BastMetztli [*]

  Poznat budoucího manžela v gay clubu, tomu říkám setkáníSml16

  1. na komentář reaguje selinka — #3
  superkarma: 0 07.01.2011, 10:26:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme