Dobrý den,

právě jsem si přečetla seznamovací článek od Vendulky, neřekla bych, že tito manželé jsou sami. Je nás víc, ale menšími rozdíly. Svého milého jsem poznala v 8 letech v tehdy pionýrském domě v kroužku dívčí klub, kde nás učila jeho maminka různým dívčím pracem. Jeho mamince jsem se líbila a už tenkrát nás dávala dohromady, coby kamarády.

V mých 15-ti letech jsem se začala s Milanem víc než kamarádit. V 16-ti to byla velká láska a v pak přišla vojenská služba. Během vojenštiny jsme se rozešli, já to oplakala, ale život šel dál a já poznala svého, už teď bývalého manžela. V roce 1984 se Milan v červnu ženil a já téhož roku, ale v listopadu. Jeho manželství bylo obdarováno synem a dcerkou. Ale po nějaké době se začalo manželství rozpadávat. Já měla manželství bezdětné a právě proto smutné. Já chodila po vyšetřeních a můj manžel si užíval, protože měl velmi dobré srdce pro mnoho žen. S hodně jeho milenkama jsem mluvila a stěhovala ho k nim. Nic nepomohlo tak jsem se odstěhovala já.

Můj život byl práce a zase práce. Už jsem si říkala, že chlapa nechci vidět. PROSTĚ BUDU SAMA. Pracovala jsem v pojišťovně a jednou jsem se srazila s někým ve dveřích a ejhle, on to byl sám Milan. Přišel si zlikvidovat havárii auta. Pozval mě na kávu a vykládal, že je rozvedený a že má v péči syna. Tehdy sedmiletého Míšu. Já hned neřekla, že jsem rozvedená, nějakou dobu jsem o tom nemluvila, ale když to zjistil, tak nezaváhal. Vzal svého synka, zaklepal mi na dveře, představil mi ho a odešel.

Když se večer pro svého syna stavil, já věděla jak budu žít. Budu mít přítele a budu mít dítě. Po měsíci přišel Míša s tím, že mi bude říkat mami. Čtyři písmena, které mě udělaly šťastnou. Dnes má Míša 25 let a roční dcerku. Nikdy jsem nebyla macechou, ale do dnes jsem mamkou a Terezce jsem babičkou. A Milanovi jsem vděčná, že mě představil svému synovi. Bude to už 19 let co jsme spolu, co jsme šťastní.  S pozdravem Ilona

Aspoň je vidět, k čemu všemu může být užitečné nabourané auto. Moc hezký příběh je to. Simona

A co vy ostatní? Nenašel by se nějaký hezký příběh na téma seznámení i u vás? Těšíme se na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama