Už ve čtvrtek 14.října zahrají a zároveň pokřtí poslední a aktuálně už zlaté CD v pražské Tesla Aréně. Kmotrou bude patronka Tereza Maxová.

chinaski

Pražským koncertem t-music Chinaski tour  začne druhá polovina turné. Původně měl být tento koncert závěrečným, ale kvůli úrazu Michala Malátného, se musel plán přepracovat. Po Praze tedy Chinaski ještě zavítají do Ostravy (18. 10.) a Pardubic (27. 10.).

Pražský koncert však přesto bude mít něco navíc. Kromě hudebního programu zařadila kapela i křest svojí nové desky „Není na co čekat". Kmotrou se stane Tereza Maxová, s jejíž Nadací „Tereza Maxová dětem" Chinaski už několik let intenzivně spolupracují. Navíc převezmou zlatou desku za počet prodaných kusů CD „Není na co čekat". Jejich osmého studiového alba se totiž k dnešnímu dni prodalo na 8000 kusů .

Nutno ještě připomenout, že aktuální koncertní podobu připravenou speciálně pro t-music Chinaski tour, vytvořil Simon Sidi, specialista na koncertní show. On sám říká, že si nepamatuje, že by někdo měl tak specifický tvar podia, jako mají v tuto chvíli Chinaski. Uprostřed je totiž zabudované hlediště pro ty nejvěrnější fanoušky. Vejde se jich sem na dvě stovky.

Spolu s kapelou Chinaski vytvořil speciální show - perfektní kombinaci zvuku, světla, projekcí a samozřejmě hudby.

T-music Chinaski tour přinese koncerty plné nejen skladeb z aktuálního CD  „Není na co čekat" , ale i dobře známé a oblíbené hity např. Vedoucí, Vrchlabí atd.

Chinaski jsou Michal Malátný, František Táborský, Petr Kužvart, Štěpán Škoch, Ondřej Škoch a Otakar Petřina jr.

Hostem t-music Chinaski tour je skupina Eddie Stoilow.

t-music Chinaski tour:

07. 10.    LIBEREC - TIPSPORT ARÉNA

09. 10.    KARLOVY VARY - ARÉNA

12. 10.    BRNO - HALA VELKÁ VODOVÁ

14. 10.   PRAHA - TESLA ARÉNA

18. 10.   OSTRAVA - ČEZ ARÉNA  (původně 30.9.)

27. 10.   PARDUBICE - ČEZ ARÉNA (původně 28.9.)

Těšíme se na vás!

Více na www.t-music.cz/chinaski

Přiložené foto Fan Club skupiny Chinaski

Reklama