Největší outletové centrum u nás, Fashion Arena Outlet Center v Praze Štěrboholích, oslaví své čtvrté výročí již tradiční narozeninovou akcí - víkendem plným slev. Během prodlouženého víkendu od 11.–13. listopadu 2011 (pátek–neděle) bude možné nakupovat v outletovém centru Fashion Arena ještě výhodněji - kromě outletových cen, celoročně nižších o 30–70 %, bude pro zákazníky připraven atraktivní dárek v podobě dalších, až 40% slev na celý nákup. Těšit se můžeme například na 40 % slevy v obchodě značky Levi Strauss, 25 % snížení ceny celého nákupu v Lee Wrangler nebo 20 % u oblíbených značek jako je Mango, Pietro Filipi, Mexx a další.

Outletové centrum Fashion Arena Outlet Center bylo otevřeno 15. listopadu 2007 a je prvním a jediným outletovým centrem v Praze. V loňském roce byla dostavěna další část centra a Fashion Arena se stala s bezmála 100 outletových obchodů i největším outletovým centrem v České republice.

Outletové centrum Fashion Arena Outlet Center si v polovině listopadu připravilo v rámci oslav svého čtvrtého výročí dárek pro všechny zákazníky v podobě dalších slev na celý nákup. Narozeninová akce s heslem „Výročí slavíme oslnivými cenami“ je dalším příjemným zvýhodněním nákupů, které zejména v předvánočním období zákazníci uvítají.

Fashion Arena Outlet Center

„Každý obchod, který se naší narozeninové akce zúčastní, bude označen samolepkou s příslušnou slevou například 20 %. Sleva je započítána na celý nákup, a to bez ohledu na to, jaké zboží si zákazník vybere (platí tedy i na již zlevněné zboží či akční nabídku),“ vysvětluje Iva Janovská, marketingová manažerka outletového centra Fashion Arena, a dodává: „Víkendy, kdy jsou na celé nákupy poskytovány další, mimořádné slevy, patří mezi velmi oblíbené akce centra. Zvlášť nyní před Vánocemi zákazníci oceňují možnost ještě výhodnějšího nakupování.“

Díky velmi bohatému a různorodému sortimentu v bezmála 100 outletových obchodů renomovaných značek s cenami vždy o 3070 % výhodnějšími, je Fashion Arena Outlet Center unikátním místem pro celoročně výhodné nakupování. Aktuální šíře nabídky je tak pestrá, že si zde vyberou příznivci jakéhokoliv stylu, vkusu, věku i zájmů. Rozmanitý sortiment značkového zboží sahá od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky až po vybavení domácností. Nabídku doplňuje například kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck či kuchyňské nádobí Le Creuset.

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center, která byla otevřena 15. listopadu 2007, je prvním outletovým centrem v Praze. Po dokončení druhé fáze dostavby centra v říjnu 2010 se Fashion Arena stala s bezmála 100 outletových obchodů i největším outletovým centrem v České republice. Celková prodejní plocha v současnosti činí 25 200 m2, a developery centra jsou společnosti TK Development a LMS Outlets. Letos
v září překonala návštěvnost Fashion Areny Outlet Center již hranici šest a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Lacoste, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Salamander, Samsonite, Delsey, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například kuchyňské nádobí značky Le Creuset či kvalitní koupelnový textil Vossen. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Asics, Esprit, Geox, či Gaudi.

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 - Štěrboholy

Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A - Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut. Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Reklama