Bulvár

Čtenářský tip: Usmívejte se!

Téma dne definitivně končí. Chvilku po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem. Teď ještě poslední čtenářský příspěvek; zaslala ho Eli.Emanuela.

Lepší tečku jsme si ani za dnešním tématem nemohli přát. Hřejivý příspěvek zaslala čtenářka Eli.Emanuela...

Nejen letní osvěžení

Osvěžit se, to znamená dodat tělu ztracené síly, doplnit chybějící energii, znovu se cítit odpočatě a hlavně příjemně. Nemusí se to týkat jen zchlazení rozpáleného těla v horkých letních dnech. Osvěžení jistě přijde vhod i během roku.

Já doplňuji ztracené síly různě. Když je horko, vítám chladnější proudící vzduch či studenou sprchu. Při velkém hluku zase prchám do přírody. Ve shonu a stresu sahám po čokoládové tyčince. Ale existuje i jedno osvěžení, které je, dle mého, univerzální. Myslím si, že tento druh osvěžení může dodat ztracené síly i chybějící dobrou náladu mnoha lidem. Tím druhem občerstvení, osvěžení je úsměv.

Jistě jste si toho všimli také. Lidé, kteří se usmívají, šíří kolem sebe spoustu pozitivní energie. V jejich přítomnosti se nevědomky také začínám usmívat, moje starosti se rozplývají a já se cítím plná sil. Dokonce někdy dokáži zapomenout, že je mi horko či zima, že jsem se pohádala s blízkým člověkem, ... Vše najednou vypadá lépe, řešitelně, stačí jen úsměv.

Nejlepší je samozřejmě úsměv od miminka, malého bezbranného tvořečka, který svým úsměvem vyjadřuje tu nejčistší radost ze života. Ale i úsměv od dospělého má pořád svou kouzelnou moc. Schválně, zkuste se usmívat na své okolí a uvidíte, že se budou dít malé zázraky. :)

S přáním pěkného dne,
Eli.Emanuela

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou

Téma dne 10. srpna 2011: Co vás v létě nejlépe osvěží?

Své příspěvky už neposílejte, zasílání skončilo dnes (10.8.2011) v 15.00 hodin. Krátce po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem, novým kosmetickým balíčkem Fa NutriSkin.

fa

   
10.08.2011 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [3] indira1 [*]

  Není úsměv jako úsměv.Z vlastní zkušenosti některým říkám ,,profesionální škleb,,.

  Lidi si myslí jak ta prodavačka, kadeřnice, sestřička a pod. se na ně mile usmívají,ale věřte, že už to mnoho těch co pracují s lidmi mají naučené.

  Ono kolikrát nic jiného nezbívá,než se na všechny ,,mile usmívat,, a myslet si něco opačného, dost často pravdivého.Sml22

  superkarma: 1 10.08.2011, 17:42:27
 2. avatar
  [2] krokodylice [*]

  Sml16

  superkarma: 0 10.08.2011, 16:15:05
 3. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Jen ráno vstanu, podívám se z okna a mám po úsměvu Sml15

  superkarma: 0 10.08.2011, 16:04:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme