Dnešním tématem jsou „lapače prachu", tedy drobné dekorativní předměty, které vám leží na poličkách či ve vitrínkách. Čtenářka DanaD mi poslal tip, co s takovými věcičkami, když se jich chcete zbavit, ale nechcete je postoupit do stoupy.


Holky, když se chcete zbavit nějakých těch serepetiček - teda ne nějakých polorozbitých... koukněte se na pár stránek psích a kočičích útulků, dost často dělávají různé bazary nebo aukce, kde právě berou tyhle věci a výtěžek z prodeje pak jde na útulky, takže by to aspoň pomohlo zvířátkům... pořád je to lepší než to hodit do popelnice

Jako příklad třeba akce brněnského depozita...

DanaD

Téma dne: Drobné dekorativní předměty

Máte ráda drobné dekorativní předměty?

Na tuhle otázku mi odpovídejte v dnešním tématu! Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, pokud se tedy chcete zúčastnit naší soutěže, ve které můžete získat krásný dárek. Psát mi můžete nejen o svých názorech na „lapače prachu“, ale také, pokud se vám s nimi stala nějaká veselá (či naopak trpká) historka. Můžete mi posílat k textům i fotky svých nejoblíbenějších policových ozdob... zkrátka fantazii se meze nekladou. A co můžete získat? Dárkem dnes bude kniha Patricie Cornwellové: Scarpentová, kterou vydal Knižní klub, k ní přibalíme ještě časopis TOPseriál: Anglické Vraždy Midsomeru a okolí.

Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

Reklama